Converse

Przyznaję się bez bicia, że jestem zakupoholiczką, może jeszcze nie maniaczką, ale już mi niewiele do tego brakuje. Co miesiąc jak dostaję wypłatę to już tego samego dnia jestem w galerii handlowej bo czuję potrzebę kupienia sobie nowej rzeczy, wiele kobiet mnie pewnie zrozumie, bo jak przechodzę kolejnymi uliczkami galerii widzę wiele takich samych kobiet jak ja z takim samym wyrazem twarzy, więc nie jestem w tym osamotniona.
Ostatnio zakupiłam z moim chłopakiem nową szafę, bo stara się już rozpadała i miała już za mało miejsca na nasze ubrania, no dobra na moje, bo mój chłopak zajmuje raptem trzy półki i jedną czwartą wieszaka, reszta jest zarezerwowana dla mnie.
Po przełożeniu odzieży ze starej garderoby do nowej moja druga połowa stwierdziła, że mam całą masę ubrań i że mam tego strasznie dużo. Zaczęło mnie to zastanawiać, czy może on czasem nie ma racji, ale jak otworzyłam szafę aby coś ubrać, to spoglądając na moje zakupy stwierdziłam, że nie mam co ubrać, więc raczej nie mam tak przepełnionej garderoby.
Ale od paru miesięcy mam marzenie aby kupić sobie converse na koturnie, już widzę oczami wyobraźni gotowe stylizacje pasujące do butów. Jednak są one dość drogie, przynajmniej mój wymarzony model, i żeby je kupić muszę zrezygnować z zakupów odzieżowych na co najmniej trzy miesiące, inaczej będę na czarnej liście mojego chłopaka za rozrzutność. A może i lepiej zrobić sobie taki mały detoks od galerii handlowych, może zrozumiem, że wcale jej nie potrzebuję. Zobaczymy warto spróbować.

lov3.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo to znaczy bff?
Następny artykułCo to jest friendzone?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here