Counter Strike w nowej wersji

Wiele osób dobrze wspomina stare kultowe gry. Niestety w wiele z nich nie możemy już zagrać. Powodów jest kilka, gry komputerowe powstawały, gdy używane były systemy, których już nie używamy, a obecnie nie zachowują tak daleko idącej zgodności wstecznej. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku gier konsolowych, tutaj co jakiś czas nawet są wydawane nowe wersje konsol, zawierające stare kultowe pozycje.

Rozwój internetu i przeglądarek internetowych ma bardzo pozytywny wpływ na branże gier video. Doczekaliśmy się czasów, kiedy jest możliwe uruchomienie starych kultowych gier w wersji online lub jako klient przeglądarki. Przykładem może być np. remaster gry Counter Strike na przeglądarke. Oczywiście środowisko przeglądarki ma pewne ograniczenia, zwłaszcza że nie dysponujemy pełną mocą karty graficznej, ale jest to środowisko mogące bez problemu sprostać zadaniu tworzenia prostych gier logicznych czy kultowych, ale niewymagających klasyków.

Dla posiadaczy licencji może być to dodatkowe źródło dochodu. Dzięki rewolucji internetowej mają możliwość nie tylko zarabiania na sprzedaży licencji, ale także na reklamach. Jak wiemy, zyski z reklam mogą być na tyle rentowne, że na ten sposób zarabiania decydują się już także nie tylko producenci drobnego oprogramowania, ale także całych systemów operacyjnych.

Uruchamianie gry w przeglądarce ma także jeszcze jeden duży plus. Będziemy mogli zagrać w nasze ulubione gry, praktycznie na każdej platformie — od niewielkiego telefonu z systemem android, przez tablet Apple iPad aż po mocny komputer stacjonarny.

alebutik.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here