Jak zmyć hybrydy

Malowanie paznokci lakierami hybrydowymi stało się ostatnio bardzo popularne. Jest to prosta metoda, która pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Według opinii wielu kobiet pozwala się cieszyć się ona nieskazitelnym manicurem przez okres około 3 tygodni. Po tym czasie odrost staje się dość widoczny i konieczne jest zmycie hybrydy i nałożenie jej na nowo.

Czym i jak zmyć hybrydy? Potrzebny jest do tego aceton lub frezarka. Najlepiej mieć jedno i drugie. Najpierw trzeba spiłować odrobinę lakieru z powierzchni paznokcia i wacikiem nasączonym w acetonie zmyć hybrydę. konieczne może się okazać posłużenie się drewnianym patyczkiem lub innym dość twardym narzędziem.

Hybryda jest utwardzana w lampie ledowej, więc usunięcie jej nie jest tak proste jak zmycie zwykłego lakieru. Warto zapytać kogoś doświadczonego, jeśli mamy problem, lub nie chcemy iść do kosmetyczki na nałożenie kolejnej hybrydy.

Jest to bardzo wygodny rodzaj manicure, ponieważ jest podobnie trwały jak żel czy akryl, a jego prostota sprawia, że pokochało go wiele kobiet. niektóre nawet postanowiły wykonywać go samodzielnie w warunkach domowych. Potrzebna jest do tego specjalna lampa, która utwardza lakier, najlepiej kupić taką o dużej mocy. Następnie przygotowujemy paznokieć, musimy go odpowiednio odtłuścić i spolerować, żeby był dosyć matowy, w dalszej kolejności nakładamy top, który jest bazą, utwardzamy przez chwilę w lampie. Czas zależy od mocy, jaką ma nasza lampa, kiedy top jest odpowiednio utwardzony, nakładamy lakier, znowu utwardzamy w lampie i jeśli chcemy możemy nałożyć drugą warstwę lakieru, dla pogłębienia koloru. Po utwardzeniu w lampie nakładamy top, który ma za zadanie nadać połysk i znowu utwardzamy.

Na sam koniec przemywamy paznokcie cleanerem, aby pozbyć się warstwy dyspersyjnej. Zwykle Panie są zadowolone ze swoich hybryd, najbardziej cenią je za trwałość i estetykę. Lakier zwykły potrafi odpryskiwać już na drugi dzień i nieprzyjemnie pachnie. Hybryda ma natomiast same zalety, a paznokcie wyglądają naprawdę ładnie.

http://www.sfora.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here