Ubierz ją w zapach

Stało się! Wróciłeś do domu i zapomniałeś o Waszej rocznicy… nie zauważyłeś nowej fryzury? Uciekły Ci Walentynki?
Jakakolwiek jest Twoja przewina, wiesz, że sytuacja nabrzmiewa i wszystko wisi na włosku!
Jednak zanim Ona oddryfuje do krainy wiecznego focha, zanim spakuje swoją szczoteczkę i wróci do matki, to wiedz, że masz jeszcze szansę!
Wiesz, że kobiety kochają perfumy. Ich zapach sprawia, że są w stanie zapomnieć o tym co nabroiłeś i zamienia panny pokrzywy w słodkie różyczki.
Dobre perfumy wraz z odpowiednią oprawą mają dar, którego nie ma żaden inny podarunek. Potrafią wprowadzić nastrój, odprężyć i odegnać troski.
Więc jeśli szukasz zapachu, który przywróci Cię do jej łask, koniecznie wypróbuj Coco Chanel Mademoiselle.

Połączenie aromatu delikatnej róży i słodkiej wanilii wygoni z niej wszystkie złe humory, pomarańcza, mandarynka i bergamotka przyprawią ją o zawrót głowy i amnezję – zapomni o tym, czego i Ty nie pamiętałeś, białe piżmo i paczula wprowadzą Ją w rozkoszny nastrój, a jaśmin sprawi, że spojrzy na Ciebie łaskawszym okiem.

Wystarczy jedna kropla, która w połączeniu z Twoimi maślanymi oczami i ogromnym bukietem kwiatów sprawi, że wybaczy najgorszą Twoją zbrodnię i padnie Ci do stóp. A kiedy powącha drugi raz zrozumie, że niepotrzebnie robiła awanturę. A kiedy wyjmiesz zza pazuchy pudełko jej ulubionych czekoladek, wtedy nie pozostanie jej nic innego, jak tylko rozpłynąć się przed Tobą.

Perfumy Coco Chanel od lat ratują mężczyzn w opresji. Kup dwa – nigdy nie wiesz, kiedy przyda się dodatkowy flakon!

mamipapi.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here