Na chwilę obecną manicure tytanowy w Polsce nadal pozostaje nowością, a zetknęli się z nim tylko nieliczni. Metoda z pewnością jest niedoceniona tak jak na to zasługuje a szkoda, bo pozwala w naturalny sposób wystylizować paznokcie i wzmocnić cienkie płytki. Do wykonania tego zdobienia wykorzystuje się specjalny preparat bogaty w składniki odżywcze, który mogą stosować również panie zmagające się ze zniszczoną i przebarwioną płytką. Te panie, które miały już okazję wypróbować zalety paznokci tytanowych śmiało twierdzą, że są one tam samo wygodne, jak paznokcie hybrydowe czy akrylowe.

Co to jest manicure tytanowy?

Manicure tytanowy to nowoczesna i innowacyjna metoda, dzięki której można wzmocnić płytkę paznokcia, a przy okazji ozdobić ją. Do wykonania zabiegu wykorzystuje się dedykowaną bazę zawierającą składniki odżywcze, które wnikają w płytkę i widocznie poprawiają jej kondycję. W tym przypadku nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu, dzięki czemu każdy może go u siebie przeprowadzić.

Po nałożeniu bazy przychodzi czas na kolorowe pudry, które w dosłownie kilka chwil zasychają i tworzą utwardzoną powierzchnię. I w tym momencie warto wymienić ogromną zaletę zdobienia tytanowego, które czyni je łatwiejszym do wykonania niż manicure hybrydowy. W tym przypadku nie musimy używać lampy UV czy LED, tym samym oszczędzając czas i pieniądze. Płytka paznokcia nie jest w żaden sposób pogrubiona, co daje w 100% naturalny efekt.

Plusy i minusy techniki tytanowej

Najważniejsze jest to, że manicure tytanowy jest w pełni bezpieczny dla naszych dłoni i paznokci. Nie zanotowano przypadków, w których doprowadziłby on do poważnych uszkodzeń płytki. Dzięki niemu uzyskujemy naturalny efekt i niemałe wzmocnienie paznokcia, czego nie otrzymamy przy wykorzystaniu żelu czy lakieru hybrydowego. I co najważniejsze, zdobienie utrzymuje się od 4 do 6 tygodni, w zależności od tempa wzrostu paznokcia. Dlatego właśnie zyskuje ono coraz to większą popularność, ze względu na ogromną wygodę, jaką po jego wykonaniu można otrzymać.

Niestety paznokcie tytanowe są bardzo drogie, co niektóre z pań może zniechęcić. Koszt przeprowadzenia zabiegu wynosi około 130 złotych, czyli w ogólnym podsumowaniu wychodzi drożej, niż w przypadku wykonania zdobienia hybrydowego. W dodatku puder może osadzać się na skórkach wokół paznokci co stworzy nieestetyczne przebarwienia, dlatego przed wykonaniem paznokci tytanowych należy odpowiednio nawilżyć paznokcie i dłonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here