Coraz więcej kobiet chce cieszyć się pięknymi, długimi i zdrowymi włosami, bez konieczności stosowania kilkumiesięcznych kuracji przyśpieszających wzrost naturalnych włosów. Dlatego właśnie, na pomoc przychodzi nam metoda przedłużania włosów. 
Dzięki doczepianym włosom, bardzo szybko możemy uzyskać pożądany efekt.
Na chwilę obecną mamy możliwość przebierania w metodach przedłużania włosów, więc chyba każda z nas znajdzie coś dla siebie. Do najbardziej znanych metod możemy zaliczyć : metodę na zimno czyli „mikrorining”, kreatynową, clip-in oraz ultradźwiękową. Zanim zdecydujecie się na którąś z nich, proponuję zapoznać się ze specyfikacją każdego zabiegu.

włosyNA CZYM POLEGA PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW
Czytając już sam tytuł możemy sobie odpowiedzieć na pytanie,aczkolwiek trzeba zaznaczyć, że zabieg sam w sobie jest bezinwazyjny, bezbolesny i nie narażamy włosów na zniszczenie. Długość jaką chcemy uzyskać zależy od kondycji naszych włosów oraz ich długości. Maksymalnie możemy przedłużyć o 60 cm. Oczywiście mamy do wyboru włosy naturalne oraz syntetyczne.Najlepiej jednak odwiedzić profesjonalny salon fryzjerski zanim podejmiemy decyzję.

Metoda na mikroringi (na zimno)
Nie wymaga użycia wysokich temperatur, jest bezpieczna dla struktury naszych włosów. Kosmyki doczepia się przy pomocy bardzo małych metalowych obrączek, których zarówno kolor jak i rodzaj dopasowane są do koloru włosów klientki. Warto wiedzieć, że materiał z którego mogą być wykonane obrączki to aluminium, brąz i miedź. Zaletą tej metody jest efekt utrzymujący się do 3-4 miesięcy, stosuje się ja głownie u Pań posiadających cienkie włosy. 

Metoda ultradźwiękowa
Bardzo popularna dla osób o słabych i zniszczonych włosach. Technika doczepiania włosów bazuje głównie na użyciu fal energetycznych.Efekt utrzymuje się nawet do pół roku.
„Clip- In” 
Czyli dopięcie pasma włosów. Szybki sposób na jednorazową zmianę fryzury. Należy jednak pamiętać żeby zbyt często z niech nie korzystać, ponieważ obciąża włosy.

Metoda kreatynowa 
Jedna z najstarszych metod doczepiania włosów. Jest to metoda na ciepło, ponieważ do przedłużania pasm włosów używa się pistoletu lub specjalnej zgrzewarki z kreatyną. Temperatura która stosuje się zgrzewając pasma stanowi ok 180 stopni, więc jest na pewno bezpieczniejsza od codziennego prostowania włosów w domu. Metoda ta jest trwała, a efekt jest jak najbardziej naturalny, minus-wizyta w salonie co 2-3 miesiące w celu obniżenia doczepianych kosmyków.
Koszt zabiegu uzależniony jest od metody, ilości i jakości doczepianych włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here