Nieinwazyjne badania prenatalne są powszechnie wykonywane u większości kobiet ciężarnych. Pozwalają one śledzić rozwój płodu i zdiagnozować ewentualne nieprawidłowości, które mogą się pojawić na każdym etapie ciąży. Większość tego rodzaju badań jest powszechnie dostępna i cechują je przystępne ceny Badania prenatalne wykonuje się zwykle na zlecenie lekarza prowadzącego ciążę. W większości klinik nie potrzebne jest jednak skierowanie i ciężarna może sama się na nie zgłosić. Tego rodzaju diagnostyka wykonywana w naszej klinice cieszy się popularnością wśród przyszłych mam. Tym bardziej, że oferujemy wyjątkowo przystępne ceny Badania prenatalne nieinwazyjne pozwalają zbadać wszystkie struktury anatomiczne płodu i błyskawicznie wychwycić wszelkie nieprawidłowości w jego budowie.

Inwazyjne badania prenatalne

Jeżeli podczas przesiewowych, nieinwazyjnych badań prenatalnych lekarz odkryje nieprawidłowości w rozwoju płodu, może skierować ciężarną na dodatkowe badania, mające na celu potwierdzenie lub wykluczenie wstępnej diagnozy. Na inwazyjne badania prenatalne kieruje się także kobiety po 35 roku życia, u których znacząco wzrasta ryzyko urodzenia dziecka obarczonego wadami genetycznymi. W naszej klinice wykonujemy tego rodzaju diagnostykę, a ceny badań prenatalnych nie są wygórowane, podobnie jak koszty leczenia niepłodności. Do naszej kliniki zgłasza się wiele par, które mają problemy z poczęciem. Dla pacjentów, którzy bezowocnie starają się o dziecko, nasza klinika również przygotowała szeroką ofertę badań. Dzięki nim można szybko zdiagnozować przyczynę niepłodności i wdrożyć odpowiednie leczenie, które zaowocuje upragnioną ciążą.

Kompleksowe badania prenatalne i nie tylko

W naszej specjalistycznej klinice wykonujemy kompleksowe badania prenatalne, ale także pełną diagnostykę niepłodności. Koszty leczenia niepłodności nie są niskie, ale warto je ponieść, aby osiągnąć cel. Podstawowym badaniem jest test płodności. Od tego badania rozpoczyna się diagnostykę w przypadku problemów z zajściem w ciążę. Ceny testu płodności nie są wysokie i praktycznie każdy może sobie na tego rodzaju badanie pozwolić. Na jego podstawie bardzo łatwo można stwierdzić czy męskie nasienie jest pełnowartościowe, a plemniki znajdujące się w nim, zdolne do zapłodnienia. Ceny testu płodności wykonywanego w naszej klinice są niezwykle przystępne, dlatego pacjenci chętnie decydują się na jego wykonanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here