kopertowka-zrodlo-primamoda

Ważne okazje wymagają od kobiety odpowiedniego stroju – stylowa sukienka podkreślająca figurę, subtelnie połyskująca biżuteria i najmodniejsze buty to podstawowe elementy stylizacji, które każda z pań dobiera z ogromną pieczołowitością. Do stworzenia kompletnego outfitu brakuje torebki – najlepiej eleganckiej kopertówki, która idealnie sprawdza się podczas wielu uroczystości. Tak samo jak pozostałe elementy garderoby, również torebkę należy dopasować do całości. Warto wiedzieć, jakimi zasadami się kierować, żeby dokonać idealnego wyboru.

Kopertówka w roli głównej

Współczesna elegancka moda nie jest już dyktowana sztywnymi regułami, zgodnie z którymi jedynym słusznym wyborem była torebka w kolorze butów. Obecnie, najmodniejsze kopertówki stanowią mocny akcent na tle całej stylizacji. Mogą więc wyróżniać się kolorem, fakturą i rodzajem materiału czy designerskim wykończeniem. W związku z tym, bez przeszkód można łączyć np. długie wieczorowe suknie w ciemnej tonacji z torebkami w jaskrawych, żywych barwach. Trafionym wyborem zawsze będzie kopertówka w kolorze zmysłowej czerwieni albo cała ozdobiona kobiecymi kwiatowymi wzorami. Modne są również kopertówki inspirowane zwierzęcymi motywami. Podstawą jest jednak to, aby kolor sukienki w pewnym stopniu korespondował z barwą torebki.

Tego rodzaju wybory dają pewność, że torebka będzie się wyróżniać i doda charakteru całej stylizacji. Warto jednak trzymać się zasady, która mówi o tym, że jeśli sukienka jest wielobarwna i ozdobiona bogatym printem, to elegancka kopertówka powinna być stonowana – gładka i bez wyraźnych detali. Dzięki temu będzie dobrze widoczna, bo czasami mniej, znaczy więcej…

Klasyczny dodatek

Kobiety, które najlepiej czują się w klasycznych stylizacjach, mogą dobierać eleganckie kopertówki zgodnie z  zasadami, które wyróżniają się ponadczasowością i w związku z tym zawsze będą aktualne. W efekcie, zakładając czarną sukienkę, do ręki można wziąć torebkę w tym samym kolorze. Ciekawym rozwiązaniem jest także wybranie kopertówki o jeden lub kilka tanów ciemniejszej albo jaśniejszej od barwy sukienki.

Elegancka kopertówka może także stanowić dodatek do stroju panny młodej. Biel sukni ślubnej harmonizuje z innymi jasnymi kolorami. W związku z tym, świetnym wyborem będzie kopertówka w odcieniu zbliżonym do koloru sukienki. Można też zdecydować się na ponadczasowy i uniwersalny kolor nude, pudrowy róż czy delikatny błękit.

Chcąc subtelnie podkreślić stylizację za pomocą dodatków, warto postawić na połyskujące ozdoby. W tej roli świetnie sprawdzi się srebrna albo złota kopertówka, która dodatkowo może być wysadzana koralikami. Tego rodzaju platynowe i biżuteryjne modele torebek wpisują się w najmodniejsze trendy. To również propozycja doskonała dla każdej panny młodej.

Szeroki wybór eleganckich kopertówek, które wpisują się w aktualne trendy modowe, znajduje się na: www.primamoda.com.pl/torebki/kopertowki.html.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here