Większa część z nas, kobiet niejednokrotnie na pewno biła się z myślą: a może by tak coś zmienić? Może włosy zafarbować? Znam to z autopsji.
Nie ma w tym nic złego, jeżeli znajdziemy odpowiedniego fryzjera, który zna się na rzeczy i nie odwala przysłowiowej ‚ fuszerki ‚.
Farbowanie włosów u fryzjera ile kosztuje? Ceny na pewno są różne w zależności od miasta, czy prestiżu. Moim zdaniem warto jednak zapłacić więcej, niż ryzykować koloryzacją w domu. Może to nie przynieść oczekiwanego efektu. Dobry fryzjer doradzi, jaki kolor farby będzie odpowiedni dla naszego typu urody.
Decydując się na taki krok, warto pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji włosów farbowanych. Szczególnie ważna jest pielęgnacja w przypadku, kiedy decydujemy się na rozjaśniane. Aby włosy były miękkie, sprężyste, miękkie i gładkie powinniśmy się zaopatrzyć w odżywka do suchych włosów, odżywka do włosów rozjaśnianych, przydatne będą również różne olejki o właściwościach nawilżających i zmiękczających. Najlepszy w tym wypadku będzie olej z pestek winogron, czy olej ze słodkich migdałów, a także awokado. W przypadku olejów powinnyśmy pamiętać o regularności. Tylko takie działania pozwolą na zachowanie włosów w odpowiedniej kondycji.
Włosy rozjaśniane nie lubią szamponów zawierających alkohol, silikonów, protein, dużej ilości ziół, jak i kosmetyków o niskim poziomie pH. Stosowane od czasu do czasu nie przyniosą dużych szkód, ale najlepszym wyjściem będzie wyeliminowanie ich z codziennej pielęgnacji. Na przestrzeni czasu na pewno nam za to podziękują.

hanja.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here