Nowoczesne zegarki Fossil wyróżniają się nie tyko uniwersalnym wyglądem, ale również funkcjonalnością. Stonowana kolorystyka i możliwość doboru idealnego paska sprawia, że każdy może wybrać wymarzony model Fossil, który w 100% zaspokoi jego indywidualne oczekiwania. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które modele zegarków Fossil cieszą się w dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem.

Model Fossil Q Crewmaster

Na półkach sklepowych rekordy sprzedaży bije obecnie model Fossil Q Crewmaster, który charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i znakomitym wyświetlaczem. Zegarek wykorzystuje nowoczesny moduł bluetooth 4.0, dzięki czemu w bardzo prosty sposób można połączyć zegarek z telefonem z systemem operacyjnym Android OS 4.4+ lub iOS 8.2. Zegarki Fossil Q wyróżniają się doskonałą energooszczędnością oraz bardzo stabilnym łączem. Jest to najlepsza propozycja dla tych osób, które stawiają na nowoczesność i cenią sobie współczesną technologię.

Wydajna bateria

Zegarki Fossil od bardzo wielu lat mogą pochwalić się bardzo wydajnymi bateriami. Według producenta najnowszy model Fossil Q działać będzie w trybie oszczędnym nawet przez 6 miesięcy. Oczywiście w trakcie aktywnego użytkowania okres ten stopniowo się zmniejsza. Warto wspomnieć również i o tym, że nie trzeba martwić się wymianą baterii na nowe. Producent do zegarka dołączył bardzo praktyczną i poręczną ładowarkę indukcyjną, dzięki której będziemy mogli szybko naładować akumulator zegarka Fossil Q.

Zegarek dla każdego

Dużą zaletą zegarka Fossil Q jest to, że jest to model, który przypadnie do gustu każdemu, bez względu na płeć i wiek. Jego olbrzymi potencjał można śmiało wykorzystać nie tylko przy eleganckich, ale również przy typowo sportowych stylizacjach. Warto wspomnieć również i o tym, że zegarek Fossil Q może służyć również jako tracker aktywności albo jako monitor jakości snu. W zegarku znajduje się bardzo wydajny akcelerometr, który sprawnie zlicza przebyty dystans i dokładnie przelicza liczbę wykonanych kroków. Dzięki zegarkowi bez żadnego większego problemu można wyliczyć ilość spalonych kalorii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here