Kobieta zmienną jest, to prawda stara jak świat. Która z nas nie chce co jakiś czas przeistoczyć się w kogoś zupełnie innego ? Zachwycić makijażem, strojem lub fryzurą ? Zmiana koloru włosów, uczesania, inny kolor szminki czy awangardowe długie doczepiane rzęsy. Sposobów na zmianę swojego stylu i wyglądu jest cała masa.
Dzięki przefarbowaniu włosów możemy wydobyć na przykład nasz kolor oczu lub podkreślić opaleniznę. Niestety, każda kobieta wie, jak bardzo farbowanie niszczy włosy, warto zatem nie robić tego zbyt często. Czasami mamy dosyć koloru lub jego odcień nie do końca jest tym czego oczekiwałyśmy. Wtedy ratunkiem jest zdjęcie starego koloru, za pomocą specjalnego środka o nazwie dekoloryzator. Środki tego typu są dostępne zarówno u profesjonalnych fryzjerów, w salonach, jak do użytku w domu. Co warte podkreślenia, farbowanie włosów po ściągnięciu koloru jest możliwe już kilka dni po zabiegu. Nie będzie też dużej szkody dla włosa, pod warunkiem wyboru dobrej jakościowo farmy. I znów trzeba zaznaczyć, krem koloryzujący powinien być z wyższej półki, najtańsze drogeryjne farby przy długotrwałym używaniu nie pozostają obojętne dla łuski włosa i skóry głowy.
Kobiety kochają kosmetyki kolorowe, dobry puder w kamieniu, trwała szminka, czarny wydłużający tusz do rzęs – znajdą się w każdej kosmetyczce zadbanej pani. Kosmetyki kolorowe do makijażu również warto wybierać o jak najbardziej naturalnym składzie, przebadane dermatologicznie, nie kierować się tylko ceną i ślicznym opakowaniem.

pytano.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here