Najlepsze drzwiczki kominkowe

Posiadanie otwartego paleniska w domu wiąże się z niesamowitym klimatem, nastrojem. Któż z nas nie marzy o możliwości wypicia kubka gorącej herbaty przy jednoczesnym dźwięku palącego się ogniska? Jeżeli posiadasz w domu małe dzieci lub niesforne zwierzaki, nieodzownym elementem takiego paleniska stają się drzwiczki kominkowe. Jakie wybrać?

IGNIF – najlepszy rzemieślnik od drzwi kominkowych

IGNIF to rodzinna firma, która jako jedna z ostatnich stawia na wykonywanie drzwiczek kominkowych tradycyjnymi, sprawdzonymi metodami. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, że wytwarza swoje produkty ręcznie. Sprzeciwia się powszechnej automatyzacji i masowej produkcji, dlatego też marka ta jest w stanie zaprojektować i stworzyć drzwiczki kominkowe skrojone na miarę potrzeb każdego klienta. Osoby, które skorzystały już z oferty firmy IGNIF, były pod wrażeniem solidności wykonania drzwiczek kominkowych, dbałości o najmniejsze detale oraz niesamowicie szerokiej gamy wzornictwa, dzięki czemu gusta każdego użytkownika zostały w 100% zaspokojone.

Drzwiczki kominkowe – dostępne rodzaje

Marka IGNIF posiada w swojej ofercie trzy podstawowe rodzaje drzwiczek kominkowych, które można dowolnie dostosować do swoich potrzeb. Poniżej krótka specyfikacja tych trzech dostępnych modeli:

 

  • drzwiczki kominkowe AD3 – idealny dla małych i średnich palenisk. Rama drzwi została wykonana z kątownika, dzięki czemu można było maksymalnie zwiększyć powierzchnię szkła. Specjalny system o nazwie “Clean Glass” pozwala na możliwie najdłuższy okres posiadania czystej szyby bez konieczności jej mycia – strumień powietrza został skierowany na szybę drzwiczek kominkowych pod odpowiednim kątem.
  • drzwiczki kominkowe AF3 – wyjątkowe drzwiczki kominkowe dla osób ceniących sobie niestandardowe rozwiązania. Posiadają wbudowany nawiew (górny lub dolny – zależy od życzenia klienta). Konstrukcja ramy tych drzwiczek kominkowych również została wykonana w oparciu stalowy kątownik.
  • drzwiczki kominkowe AX6 – zaprojektowane z myślą o dużych i bardzo dużych paleniskach. Wyposażone zostały w aż cztery niezależne od siebie wloty powietrza, które można regulować wg potrzeby. Ich równomierne rozmieszczenie (dwa na dolnej oraz dwa na górnej krawędzi ramy drzwi) gwarantuje doskonałe doprowadzanie powietrza do paleniska podczas użytkowania.

 

Personalizacja drzwiczek kominkowych

Jak już wyżej zostało powiedziane, IGNIF produkuje drzwiczki kominkowe na wymiar, zgodnie z życzeniami swoich klientów. Każdy może zaprojektować swoje drzwiczki kominkowe, biorąc pod uwagę takie aspekty jak:

  • kierunek otwierania drzwiczek kominkowych – nic dodać, nic ująć. IGNIF oferuje również możliwość instalacji drzwi dzielonych.
  • montaż szyby samoczyszczącej – pozwala ona na zdecydowanie dłuższe cieszenie się idealnie przejrzystą szybą drzwiczek kominkowych, bez konieczności jej czyszczenia
  • ograniczenie bałaganu związanego z nadmiarem popiołu – w tym celu stworzona została specjalna szuflada popielnika
  • automatyczne zamykanie się drzwiczek kominkowych – rozwiązanie szczególnie cenione przez zatroskanych rodziców. Pozostawienie drzwi otwartych nie będzie już możliwe, ponieważ specjalnie zaprojektowany do tego celu system dociągnie je za ciebie.

Gdzie zamówić drzwiczki kominkowe IGNIF?

Najlepiej będzie odwiedzić stronę internetową marki: https://ignif.com. Znajdziesz tam odpowiedzi na inne nurtujące Cię pytania, a w razie wątpliwości zawsze możesz skontaktować się mailowo lub telefonicznie z obsługą sklepu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here