glamour

W ostatnim czasie popularne jest organizowanie ślubu i wesela, które nawiązywać będą do konkretnego stylu. Motyw przewodni pojawia się w strojach państwa młodych, dekoracjach, bukiecie, a niekiedy nawet pojazd wiozący młodą parę do ślubu wpisuje się w obrany przez narzeczonych styl. Miłośnicy eleganckich, a zarazem bogatych zdobień powinni rozważyć wesele w atmosferze glamour.

Przede wszystkim błysk i klasa

Czym charakteryzuje się styl glamour? Z całą pewnością zakłada on bogactwo ozdób i przepych, a jednocześnie elegancję. Ozdoby z pereł, błyszczących kamieni, srebro i złoto w dekoracjach, a nawet pióra – to wszystko powinno być obecne na przyjęciu utrzymanym w stylu glamour. Osoby poszukujące inspiracji mogą obejrzeć zdjęcia gwiazd starego Hollywood, które doskonale oddają najważniejsze elementy stroju utrzymane w tej estetyce. O czym należy pomyśleć podczas przygotowań?

Królewskie dekoracje

Odpowiednie zaaranżowanie sali weselnej to połowa sukcesu, dlatego warto postarać się podczas jej dekorowania. Niezależnie od tego, czy zajmujemy się tym sami, czy też zadanie powierzamy specjalnej firmie, powinniśmy dopilnować, aby nie zabrakło ozdób. Krzesła okryte tkaninami, elegancka zastawa, bukiety na stołach – to wszystko powinno być utrzymane w stylu glamour. Jak to osiągnąć? Oczywiście za pomocą odpowiednich dodatków. Efektowne świeczniki z mosiądzu, lustra z bogato zdobionymi ramami, czy kryształowe żyrandole to idealny wybór. Stoły można udekorować perełkami rozrzuconymi na obrusie, zaś oryginalnym dodatkiem do kompozycji kwiatowych będą pióra. Pamiętajmy też o kolorach złotym i srebrnym podczas przygotowywania dekoracji.

Strój państwa młodych

Suknia ślubna w stylu glamour może być prosta w formie, ale z pewnością nie powinno zabraknąć na niej ozdób. Błyszczące kryształki lub perełki, koronka, kwiatowy haft lub cekiny z pewnością zrobią wrażenie nie tylko na narzeczonym, ale równie na zgromadzonych gościach. Ciekawą propozycją będzie też suknia z odkrytymi plecami. Jeśli ślub ma się odbyć jesienią lub zimą, doskonałym dodatkiem będzie etola ze sztucznego futra. Oczywiście pan młody również powinien wpisywać się w styl całej uroczystości – eleganckie spinki do mankietów, klasyczne błyszczące buty i odpowiednio dobrany krawat lub muszka to niezbędne elementy jego stroju.

Każdy szczegół w stylu glamour

Jeśli lubicie przepych, możecie pomyśleć o obrączkach w stylu glamour. Aby mieć pewność, że efekt końcowy będzie w pełni odpowiadał Waszym oczekiwaniom, zamówcie biżuterię ślubną w sprawdzonej pracowni. W sieciowych salonach jubilerskich nie zawsze można znaleźć odpowiedni model obrączek, dlatego skorzystanie z usług pracowni indywidualnych, jak np. Inne Obrączki to znacznie lepsze rozwiązanie. Ponieważ wykonywana w niej biżuteria jest unikalna i robiona na zamówienie z uwzględnieniem oczekiwań klientów, będziecie mieć pewność, że Wasze obrączki są wyjątkowe. Wyroby prezentowane na stronie internetowej pracowni Inne Obrączki to przykłady realizacji zamówień, które oczywiście można modyfikować zależnie od własnych upodobań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here