Styl Ivy League wciąż obecny w modzie męskiej

Chyba najbardziej ponadczasowym stylem obecnym w męskiej modzie jest połączenie elegancji i wygody. Jednak Ivy League, czyli styl inspirowany wyglądem amerykańskich studentów prestiżowych uczelni to także klasyka ze szczyptą niedostępności. Czy moda na styl elitarnych uczelni wylansowana przez markę Tommy Hilfiger jest nadal obecna w garderobach mężczyzn? Oczywiście, poniższy artykuł ukazuje, że ten trend jest równie aktualny co kiedyś.

Preppy z twistem

Styl preppy, można określić połączeniem bezpiecznej klasyki z ekstrawagancją. Od lat jest lubiane i chętnie wybierane przez świadomych swojego stylu mężczyzn. W latach powstania marki Tommy Hilfiger dużą popularnością cieszyły się raczej buntownicze ubrania niż spokojne klasyki. Mimo to młody projektant po pierwszej nieudanej próbie prowadzenia własnego biznesu udaje się do Nowego Jorku, tam rozpoczyna pracę w domu mody Calvin Klein. Jednak własne doświadczenia, wyczucie stylu oraz zdobyte kontakty skłaniają go do ponownego spróbowania swoich sił w tworzeniu ubrań. W ten sposób rodzi się marka sygnowana nazwiskiem projektanta, a inspiracją do jej powstania staje się styl elitarnych uczelni, a także równie prestiżowych sportów jak polo, krykiet czy żeglarstwo. Ubrania sygnowane metką Hilfiger występują w klasycznej palecie barw, dominuje granat, czerwień i biel, a połączenie tych barw już zawsze będzie się kojarzyć z logo marki.

Wysoka jakość oferowanych produktów szybko zyskała uznanie nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Wiele produktów zyskało miano kultowych jak np. koszulki polo, spodnie chino, kamizelka i sweter w serek. Elegancki sweter Tommy Hilfiger z dekoltem w serek stał się flagowym produktów marki. Nic dziwnego, występuje w szerokiej palecie barw i wzorów, wykonany jest z najlepszych gatunkowo materiałów. To ponadczasowy klasyk w szafie każdego mężczyzny. Uniwersalność rzeczy z metką Tommy Hilfiger sprawia, że stanowią doskonałą i bezpieczną bazę do modnych sezonowo ubrań i dodatków.

Dostępność kultowych produktów Tommy Hilfiger

Decydując się na zakup produktów Tommy Hilfiger warto wybrać dobry sklep, który oferuje oryginalne ubrania od projektantów. Jednym z nich jest VIP Brands, doskonałe miejsce na dokonywanie wspaniałych zakupów. Szeroki wybór znanych marek umożliwia dostosowanie stylu oferowanych ubrań i dodatków do naszych potrzeb i oczekiwań. Profesjonalna obsługa sklepu pomoże nam wybrać właściwy rozmiar, ułatwi dokonanie zakupów oraz na bieżąco nas poinformuje o przebiegu zamówienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here