Wprowadzić rutynę ćwiczeń. Chociaż prawdopodobnie można wylać kilka kilogramów, dopasowując dietę do poziomu aktywności, w kilku badaniach stwierdzono, że dodanie ćwiczeń do schematu jest o 20% skuteczniejsze niż sam dieta. Wspólne zalecenie co do ćwiczeń dorosłych powinno wynosić 30 minut intensywnej aktywności dziennie. Strzelaj na godzinę, jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na spalanie dodatkowego tłuszczu. Nawet nie musisz robić tego wszystkiego na raz; o ile utrzymasz wysoki poziom aktywności przez co najmniej 10 minut naraz, otrzymasz korzyści.

Na przykład, możesz wstąpić 15 minut po joggingu wokół swojego bloku, zanim pojawi się pod prysznicem rano. Idź w górę iw dół po schodach w szkole lub pracuj przez 15 minut podczas lunchu. Podczas gotowania obiad, 15 minut przysiadów. Za rundę dnia z 15 minutami ćwiczeń deskorolkowych, zanim będziesz w łóżku.

Innym przykładem byłoby zrobienie burpei przez 15 minut, gdy obudzi się, rower przez pół godziny, aby dostać się do pracy lub szkoły, jeździć przez pół godziny, aby wrócić, i zakończyć dzień 20 minutami pełnego energicznego chodzenia.

http://www.umalgosi.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here