BIERZESZ ŚLUB NA PLAŻY? POSTAW NA PROSTOTĘ I ELEGANCJĘ – SKROMNA SUKNIA ŚLUBNA BĘDZIE STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ!

Jeszcze do niedawna były marzeniem wielu par młodych i kojarzyły się z amerykańskimi komediami romantycznymi – dziś decyduje się na nie coraz więcej osób. Mowa o ślubach i weselach w plenerze, które stają się coraz popularniejsze także w Polsce. Związki małżeńskie zawierane są na plaży, w ogrodzie, a niekiedy nawet na łące. Plenerowa uroczystość podsuwa wiele możliwości stylistycznych. Ma to związek między innymi z wyborem odpowiedniej kreacji ślubnej.

BIERZESZ ŚLUB W PLENERZE? SKROMNA SUKNIA ŚLUBNA TO KREACJA DLA CIEBIE!

Decydując się na plenerowy ślub i wesele, zamiast ciężkich kreacji, gorsetów i kilkunastu warstw falban, warto zdecydować się na kreację, jaką jest skromna suknia ślubna, która będzie lekka i przewiewna. Najlepszym rozwiązaniem będzie więc kreacja wykonana z koronek, tiulu albo z gładkich, jednolitych materiałów. Taka kreacja oferuje wiele swobody swojej właścicielce, nie krępuje jej ruchów i nie ogranicza oddechu. Dzięki temu może cieszyć się jednym z najważniejszych dni w jej życiu.

SKROMNA SUKNIA ŚLUBNA NIE MUSI BYĆ NUDNA!

Warto podkreślić, że skromna suknia ślubna, nie ma nic wspólnego z nudą. Mimo prostych kształtów, kroje dostępne u poszczególnych projektantów są niezwykle kobiece. To zasługa koronek, przewiewnego tiulu i lekkich haftów. Suknie takie nie przyćmiewają urody Panny Młodej, a subtelnie ją podkreślają.

SKROMNA SUKNIA ŚLUBNA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Skromna suknia ślubna z pewnością sprawdzi się podczas przyjęcia ślubnego na łące, plaży, w ogrodzie lub w stodole. Będzie także równie pięknie prezentowała się na Pannie Młodej, która zdecydowała się na tradycyjny ślub. To idealna kreacja dla romantyczek, które kochają zwiewne, proste i dziewczęce kreacje. Co więcej, to suknia, którą można zakładać więcej, niż tylko jeden raz. Po dokonaniu drobnych przeróbek będzie to idealna kreacja na ważne uroczystości czy romantyczne wyjazdy wakacyjne.

SUKNIE OD MARTY TROJANOWSKIEJ

Wszystkie przyszłe Panny Młode, które szykują się do własnego ślubu i poszukają marzy im się skromna suknia ślubna, powinny zajrzeć na stronę internetową TROYKA. Dostępne są tam wyjątkowe kreacje. Ich autorką jest projektantka Marta Trojanowska, która tworzy niepowtarzalne suknie z koronek i tiulu, w kolorach: ecru, słomkowego beżu, pudrowego różu, a nawet czerni.  Projektantka przyjmuje także zlecenia indywidualne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here