Nowe trendy, nowe wzory, w modzie wciąż wszystko się zmienia. Ale są pewne aspekty, które niezależnie od pory roku są zawsze na pierwszym miejscu: wygoda i komfort. Bluzy damskie są częścią garderoby, która z tym właśnie nam się kojarzy.

Sportowy luz

Do niedawna pod pojęciem „bluza” widzieliśmy sportowy ubiór, niezobowiązujący luz, wygodny dres. Bluza i ciepłe kapcie w domowym zaciszu, wypad w góry ze znajomymi, ewentualnie swobodny strój na wieczorny marsz z koleżanką. Z czasem, jak się okazuje, nawet tak stereotypowe podejście może nabrać zupełnie nowej formy. Bluzy damskie, inaczej niż męskie, znalazły swoją nisze w świecie mody i ze zwykłego sportowego ubrania stały się dodatkiem do niemalże każdej stylizacji. A wariacji mamy bardzo wiele.

Co ciekawe, bluzy damskie przestały być już tylko nudnym ubraniem, które kojarzy nam się z monotonnią i jednolitością. Moda pokazuje, że nawet z najbardziej niepozornej rzeczy można wydobyć coś oryginalnego i ciekawego. Sportowy styl został zastąpiony modnym casualem. Dużą popularnością cieszą się damskie bluzy z różnego rodzaju nadrukami: począwszy od napisów, kształtów, podobizn zwierząt, a także akcentów bardzo kobiecych jak kwiaty, czy chociażby zdobienia typu cekiny, kryształki. Niektóre modele bluz damskich nie jednego znawcę mody mogą zachwycić, a na pewno zaciekawić. Śledząc nowe trendy zobaczymy, że możliwości noszenia bluzy damskiej jest wiele. Więcej inspiracji znajdziesz m. in. na Bluzy – Kolekcja damska – Sklep internetowy Diverse: https://www.diversesystem.com/kolekcja-damska/bluzy.html

Zabawa stylem

Czy damską bluzę wypada założyć tylko do spodni? Absolutnie nie… Panie w swoich wyborach szukają nowych wariacji w stylizacjach. Dlatego bluza damska w zestawieniu  ze spódnica już nikogo nie zdziwi. Do tego warto dołożyć parę ciekawych dodatków, jak kolczyki, czy szpilki i na pewno takie połączenie będzie rozwiązaniem na niemalże każdą okazję. To jaki fason dobierzesz, zależy od Ciebie. Najważniejsze, żeby czuć się dobrze. Czy będzie bardziej dopasowana, czy bardzo modna w ostatnim czasie wersja oversize. Dla odważniejszych Pań taka bluza damska może po prostu zastąpić sukienkę. Do tego wystarczą stylowe rajstopy, ciekawe obuwie, a dodatkowy kaptur nada sportowego sznytu.  Jeśli jednak stawiasz bardziej na tradycyjne rozwiązania, zawsze możesz do bluzy damskiej założyć parę ulubionych jeansów.

W modzie najważniejsza jest zabawa i wygoda, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Wybór jest bardzo duży!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here