Która kobieta nie chciałaby mieć sprężystej, jędrnej skóry twarzy bez oznak starzenia? Oczywiście jest to możliwe, ale za zabiegi medycyny plastycznej przyjdzie nam zapłacić ogromne pieniądze. Ale okazuje się, że równie skuteczne będzie stosowanie Derma Rollera! Derma roller – sposób na zmarszczki to obecnie bardzo popularne hasło wyszukiwane w Internecie. Na czym polega stosowanie derma rollera? To niewielkie urządzenie z igiełkami, które każda z nas może zakupić sobie do użytku domowego, bez konieczności płacenia w gabinecie kosmetycznym. Zanim jednak przyłożymy urządzenie do twarzy pamiętajmy o podstawowych zasadach higieny, a po użyciu koniecznie umyjmy nasz derma roller.
Jak zadbać o serce po przebytym zawale? Przede wszystkim dbajmy o to, aby jak najwięcej ruszać się i przebywać na świeżym powietrzu. Serce lubi się zmęczyć, więc dajmy mu ku temu okazję- spacerujmy, udajmy się na przejażdżki rowerowe, na wycieczkę. Ruch to zdrowie, całe ciało człowieka stworzone jest do tego, aby ruszać się jak najwięcej, bez względu na porę roku czy warunki atmosferyczne. Pamiętajmy również o diecie- odstawmy tłuste posiłki na rzecz świeżych warzyw i owoców. Dobra i zbilansowana dieta pomoże nam dłużej cieszyć się zdrowiem.
Zadbaj o swój pęcherz! Latem bardzo łatwo nabawić się problemów zdrowotnych z pęcherzem moczowym. A chory pęcherz to nic przyjemnego. Dlatego unikajmy siadania na zimnych, betonowych bloczkach czy krawężnikach. Nośmy odpowiednią bieliznę- przepuszczającą powietrze i codziennie świeżą. A do higieny używajmy specjalnie stworzonych do tej części ciała mydeł i płynów.

wolabaranowska.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZegarki
Następny artykułJak pisać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here