Być może zastanawiasz się nad tym by zacząć tworzyć jakieś treści w internecie. Być może marzysz o tym by prowadzić bloga albo portal poświęcony tematyce która Cię pasjonuje. Jeśli tak jest, na pewno zastanawiasz się jak zacząć i w jaki sposób tworzyć teksty na stronę, by docierały do odbiorców.
Pamiętaj by teksty były oryginalne. Nie kopiuj treści znalezionych w internecie, bo takie działanie stanowi plagiat. Zbieranie informacji z innych artykułów, książek czy gazet jest jak najbardziej w porządku. Natomiast kopiowanie i publikowanie jako własna twórczość zdecydowanie nie.
Jeśli publikujesz w internecie, tekst powinien być krótki, zwięzły i merytoryczny. Nie stosuj wypełniaczy, które tylko wydłużają tekst ale nie niosą za sobą konkretnej treści. Jeśli opisujesz np. zaburzenia erekcji w przebiegu chorób ogólnoustrojowych, tekst nie potrzebuje barokowej formy. Najważniejsze są informacje.
Zwróć również uwagę na sposób w jaki tytułujesz swoje teksty. Jeśli zależy Ci by artykuły się klikały, dobrym pomysłem jest stosowanie nagłówków odpowiadających hasłom wpisywanym w wyszukiwarki internetowe np. osobowość anankastyczna – charakterystyka. Taki tytuł dokładnie określa o czym jest tekst oraz dobrze będzie się pozycjonował w wynikach. Przykuwa uwagę czytelnika. Najczęściej stosuje się formę bezokolicznikową, bo w taki sposób wyszukuje się hasła w wyszukiwarkach (np. Melatonina – działanie na sen). Jeśli takie nagłówki kojarzą Ci się z tekstami słabej jakości i wolisz ich unikać, nic straconego. Do pozycjonowania wykorzystuje się strony i teksty które nie są przeznaczone dla czytelników i nie będą widoczne na Twojej stronie. Stanowią jedynie eleganckie opakowanie linków pozycjonujących.

pobocza.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here