Dobre palety cieni

Makijaż oczu to dominujący element całego makijażu. Umiejętnie wykonany i w odpowiednich kolorach doskonale podkreśli urodę oraz kolor tęczówek. Cienie do powiek i eyelinery pozwalają również oko optycznie powiększyć lub zniwelować opadającą powiekę. Wybór kolorów oraz rodzajów cieni do powiek jest ogromny. W każdej drogerii znajdziemy mnóstwo tego typu produktów w przeróżnych cenach. Mamy do wyboru cienie pojedyncze, trójpak, a także większe palety cieni. Jakie są zalety każdego z nich? Największą jest dostosowanie wyboru idealnego dla swoich potrzeb. Osoby, które same wolą dobierać kolory, wybiorą cienie pojedyncze, palety cieni natomiast są najczęściej skomponowane z takich odcieni, które do siebie pasują i stworzą wiele kompozycji na naszej powiece.

Cechy dobrej palety do cieniutki

Najważniejsze są kolory, jakie paleta posiada. Ważne, by miała wiele odcieni do siebie pasujących oraz kolory, które razem doskonale się prezentują. Cienie powinny mieć lekką konsystencję, która dobrze się aplikuje i nie osypuje się. Kosmetyk powinien być trwały i mocno napigmentowany, a kolory roztarte na powiece nasycone. Dobrze, jeśli paleta cieni wyposażona jest w lusterko oraz aplikator w postaci pędzla lub gąbeczki. Niektóre palety zbudowane są w ten sposób, że można pojedyncze cienie wyjmować. To doskonałe rozwiązanie w momencie, kiedy konkretny kolor nam się skończy. Możemy wtedy dokupić cień, którego używamy najwięcej i uzupełnić braki.

Ranking najlepszych palet cieni

1. Makeup Revolution Redemption Palette – wielokolorowa paleta cieni o pastelowych kolorach. Cienie lekko się obsypują podczas aplikacji, ale są trwałe i mają przystępną cenę.
2. Bell Hypoallergenic – matowe i trwałe kolory, które doskonale się prezentują na powiece, aplikacja jest bardzo łatwa, cienie świetnie się rozcierają. Ponadto paletka cieni jest hipoalergiczna.
3. Makeup Revolution Fortune Favours The Brave – bogata kolorystyka cieni, które są mocno sprasowane, dzięki czemu nie osypują się. Doskonała jakość w przystępnej cenie.

twardyszparag.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here