Gdzie można zamówić strony internetowe na raty

Każdy z nas posiada praktycznie nielimitowany dostęp do Internetu. Każdy z nas korzysta z niego przez kilka godzin dziennie. I każdemu z nas wyświetlają się różne strony internetowe, które stanowią reklamę same w sobie. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i chcesz dotrzeć do jak największej grupy odbiorców, to koniecznie stwórz swoją stronę internetową. Nie stać Cię? Istnieje firma oferująca strony internetowe na raty. Jak to działa?

Specjaliści od tworzenia stron www

I nie tylko! SEOMAMUT to agencja zajmująca się szerokopojętym marketingiem internetowym. Oferuje korzystne pakiety obejmujące nie tylko stworzenie strony internetowej od podstaw, ale także dalsze wsparcie techniczne i merytoryczne po jej publikacji. Istnieje możliwość jednorazowej pomocy lub wykup rocznego pakietu wsparcia, który jest dostępny już od 79 złotych miesięcznie! To naprawdę niewiele, a warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem: wszelkie uaktualnienia i naprawy drobnych usterek będą wykonywane na bieżąco. Poza tym, cała reszta wygląda równie obiecująco: strony internetowe na raty to rozwiązanie, na które mogą pozwolić sobie osoby niedysponujące wystarczającą kwotą od razu. Zatem jak wyglądają kwestie finansowe utworzenia strony www?

Cennik tworzenia stron internetowych przez agencję SEOMAMUT

Agencja SEOMAMUT oferuje cztery pakiety, które mogą ulec dowolnej modyfikacji – po to, aby maksymalnie dopasować ofertę do potrzeb każdego potencjalnego klienta. Pozwól, że pokrótce przedstawię Ci dostępne warianty. Rodzaj rozliczenia za nie jest zależny od Ciebie: możesz dokonać jednorazowej opłaty lub zdecydować się na stworzenie strony internetowej na raty.

  • Pakiet tworzenie strony o nazwie “Chcę Tanio” – dostępny już za 99 zł miesięcznie. Obejmuje stworzenie klasycznej strony z maksymalnie czterema podstronami. Projekt graficzny oparty jest na prostym, gotowym szablonie. Domena i hosting w tym pakiecie są dodatkowo płatne.
  • Pakiet tworzenia strony “Start” – kosztuje 149 zł miesięcznie. Ideą strony utworzonej w tym pakiecie jest udzielenie podstawowych informacji o firmie. Strona typu “one page”. Unikalny projekt graficzny. SEOMAMUT oferuje w tym pakiecie przygotowanie treści oraz daje Ci możliwość samodzielnej edycji. Domena i hosting dodatkowo płatne.
  • Pakiet tworzenia strony www “Standard” – chyba najpopularniejszy wariant wybierany przez firmy. Kosztuje 249 zł miesięcznie. Klasyczna strona z maksymalnie pięcioma podstronami. Unikalny projekt graficzny. Możliwość wykorzystania aż 10 zdjęć bardzo wysokiej jakości. Domena i hosting dodatkowo płatne.
  • Pakiet tworzenia strony internetowej VIP – płatny jednorazowo, cena za całość: od 3999 złotych. Całkowicie indywidualny projekt strony. Unikalny projekt graficzny. Nielimitowana liczba podstron. Brak ograniczeń w wyborze wysokiej jakości zdjęć stock. Przygotowanie indywidualnych grafik. Domena, hosting oraz SSL są…gratis! Ten pakiet pozwala na wyróżnienie Twojej firmy w internetowym świecie całkowitą indywidualnością.

Potrzebujesz innych narzędzi w internetowym marketingu?

Może nie interesują Cię strony internetowe na raty, bo posiadasz już swoją witrynę, ale szukasz czegoś, co wyróżni ją na tle konkurencji? Może nurtuje Cię to, że wyświetla się w wyszukiwarce Google na zbyt odległej pozycji, przez co pozostaje niezauważona przez ogromne grono odbiorców i nie wiesz jak to zmienić? A może po prostu brakuje Ci siły przebicia? Wejdź już teraz na https://seomamut.pl/ i dowiedz się, co może być przyczyną Twoich problemów. Jeśli potrzebujesz pomocy w ich rozwiązaniu, to koniecznie zadzwoń do firmy SEOMAMUT – tamtejsi specjaliści są w pełnej gotowości i z pewnością Ci pomogą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here