Określ swoje mentalne bloki. Ubieranie się w nędznej pracy nie jest problemem – jest to symptom problemu. Będąc zbyt przestraszony, aby ubiegać się o nową pracę lub być zbyt leniwy w swojej obecnej, wygodnej, łatwej rutynie. Wiesz, że to zdanie „jesteś twoim własnym najgorszym wrogiem?” To odnosi się tutaj. Nie musisz być winny za rozdaną rękę, ale jesteś odpowiedzialny za to, jak grałeś. Jakie wzorce myślące uniemożliwiają granie lepiej?

Bycie samoświadomym jest jedynym sposobem na zmianę swojego myślenia. Zmiana myślenia zmienia twoje zachowanie. Zmiana zachowań zmienia to, co się z Tobą dzieje. Jeśli chcesz, aby problem się zatrzymał, musisz go wyciąć u podstawy. Więc chociaż może to wszystko wydawać się długim, zbędnym podejściem do obracania rzeczy, to nie jest (przynajmniej zbędna część). To (myślenie, mentalne bloki) musi być rozwiązane, zanim jakiekolwiek zmiany rzeczywiście się zdadzą.

Postaw swój stosunek do pracy. Aby dobre rzeczy się wydarzyły, musisz być w myśleniu o oczekiwaniu na sukces. Czy kiedykolwiek próbowałeś podejść do tego słodkiego chłopca lub dziewczyny z przekonaniem, że nie uda ci się? Dokładnie. Albo po prostu się nie zgadzasz, albo uda ci się wstać, zdenerwować, przestraszony i wyraźnie niepewny. Całe życie nie jest inaczej – aby osiągnąć sukces, czego można oczekiwać. Jeśli więc pracujesz z negatywną postawą, to musi się zmienić.

Zacznij od pozytywnego myślenia. To może być całkiem zadanie, więc zacznij od 15 minut dziennie. Kiedy negatywna myśl się poderwie, trochę czasu, aby ją wyremontować. Na początku nie będzie naturalnie, ale lepiej się z tym zgadzasz. Przez 15 minut „Moje życie jest straszne” staje się: „Nie jestem teraz zadowolony z życia i mam zamiar coś z tym zrobić”. Pracuj nad tym, aż w ogóle nie pozwolisz negatywnym myślom. Będzie o wiele łatwiej wstać z łóżka i podejmować działania, gdy twój umysł jest gotowy i rzadko jeździć.

http://realife.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here