Zmień swoje produkty. Być może trzeba zmienić używane produkty zgodnie ze zmianami w skórze lub porze roku. W chłodniejszych miesiącach można zmienić się na bardziej bogatą substancję nawilżającą. Latem należy używać jednego z SPF. Jeśli masz skórę skojarzoną, może okazać się konieczne użycie lżejszego środka nawilżającego na części skóry, które staje się tłuste i cięższe, gdy skóra staje się sucha. Wybierz odpowiednie środki czyszczące. Bądź ostrożny przy wyborze środka czyszczącego na twarzy lub cieczy, ponieważ niektóre środki czyszczące mogą wyciąć wilgoć ze skóry. Wybierz delikatny krem ​​lub mleczko do czyszczenia, które nawilżają skórę podczas jej czyszczenia. Staraj się też trzymać z dala od silnie zapachowych środków czyszczących, ponieważ substancje chemiczne za zapachami mogą być suszone.

Delikatnie delikatnie. Skóra może być doskonała do usuwania martwych komórek skóry i do wygładzania skóry. Jednak wiele zabiegów pielęgnacyjnych twarzy może również pozbawiać skórę wilgoci i podrażniać suchą skórę. Dlatego ważne jest złuszczanie delikatnie, przy użyciu odpowiednich produktów i technik.

Składniki wielu zmarszczek mogą oderwać skórę niezbędnej wilgoci. Zamiast pielęgnacji twarzy, użyj obrusu wilgotnego dziecka, aby masować twarz w małych, okrągłych ruchach, aby delikatnie, ale skutecznie złuszczać.

Pozbądź się szorstkich ściernych ściereczek i spróbuj użyć lufki, złuszczających rękawiczek lub suchej, szczoteczki do skóry, aby delikatnie usunąć skórę.

Zawsze nawilżaj skórę bezpośrednio po złuszczeniu.

http://www.gospodyni24.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here