Jak wybrać klinikę we Warszawie, która zajmuje się przeszczepem włosów?

Transplantacja włosów nie jest już fanaberią dla bogaczy. Wypadanie włosów to realny problem, który dotyka wielu ludzi – niezależnie od płci i wieku. Miastem, które króluje we wszystkich zabiegach medycyny estetycznej jest Warszawa. Jak wybrać najlepszą klinikę, która oferuje przeszczepianie włosów?

Przeszczep włosów warszawa cena, a rozłożenie na raty

Przeszczep włosów warszawa cena mieści się w przedziale od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Uzależniona jest od metody jaką wykonuje się przeszczep oraz od ilości graftów, które należy przenieść. Im ich więcej, tym zabieg jest dłuższy i więcej kosztuje. Transplantacja włosów Warszawa najczęściej wykonywana jest przy użyciu robotów lub metodą mikroimplantów. Zabieg jest dość drogi, więc warto zwrócić uwagę na to, czy klinika ma przygotowaną propozycję płatności ratalnej. Niewielkie raty są łatwiejsze do spłaty niż jednorazowe wydanie sporej sumy.

Metoda jaką wykonywany jest zabieg

Jak już wspomniano wyżej, przeszczepianie włosów warszawa wykonuje się kilkoma metodami. Na szczególną uwagę zasługują zabiegi przeprowadzane przy użyciu robotów. Pracują one szybko i wydajnie. Nie uszkadzają mieszków włosowych, wiec szansa na przeżycie przeszczepów wzrasta. Ponadto, ich działanie nie pozostawia po sobie nieciekawej blizny, którą trzeba przykrywać włosami. Pamiętajmy, że transplantacja włosów Warszawa ma sprawić, że będziemy wyglądać lepiej. Nie powinien, więc łączyć się z powstawaniem blizn. Warto też pamiętać, że zabiegi wykonywane z wykorzystaniem specjalistycznego robota są bezbolesne. Zazwyczaj nie powodują też drażniącego swędzenia skóry głowy.

Efekty

Kliniki, które oferują przeszczepianie włosów Warszawa obiecują różne efekty. Różni się czas, po jakim są one widoczne. Najczęściej mówi się o 3 do 14 miesiącach. Zabiegi wykonywane przy pomocy robota nie wymagają powtórzeń, natomiast mikroimplantacja często wymaga dodatkowych zabiegów zagęszczających. Należy pamiętać, że roboty gwarantują naturalny wygląd przeszczepionych włosów. Nakłucia są wykonywane pod odpowiednim kątem, na właściwej głębokości oraz przy kontrolowaniu odległości pomiędzy mieszkami. Niektóre kliniki we Warszawie oferują nawet, dożywotnią gwarancję na wykonane przez nich zabiegi. Możliwa ciągłość leczenia chirurgicznego w jednej klinice jest bardzo ważna, więc koniecznie należy o nią zapytać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here