Jakie worki na śmieci wybrać

Jeśli myślisz, że wybór worka na śmieci to banalna sprawa, być może nie poznałeś jeszcze wszystkich możliwości. Choć składowanie odpadów nie należy do najmilszych obowiązków, można uczynić je bardziej komfortowym. Zapoznaj się z szerokim asortymentem firmy Stella, który dostępny jest na stronie https://www.stella.com.pl/oferta/worki-na-smieci. Zobacz, jak możesz ułatwić sobie sprzątanie w domu lub w firmie.

Dla Twojego komfortu

Doskonale zdajesz sobie sprawę z niemiłych zapachów, które pojawiają się w Twoim śmietniku. Żeby zmniejszyć rozwój bakterii i grzybów w tym miejscu, możesz wybrać worek o właściwościach antybakteryjnych – zawiera produkt biobójczy na bazie substancji czynnej, a dokładnie szkło srebrowo-cynkowo-aluminiowo-borofosforanowe. Możesz też sięgnąć po produkt zapachowy o lawendowym lub świeżym aromacie. Aby zapobiegać rozerwaniu i uszczelnić przechowywane śmieci, worki są wyprodukowane z bardzo mocnej folii LDPE. Jeśli chcesz, by ich noszenie było bardziej wygodne i higieniczne, wybierz wariant z uszami lub taśmą ściągającą.

Dla ochrony środowiska

Większość gospodarstw domowych i przedsiębiorstw jest zobowiązana do segregowania śmieci. Wiele osób jest coraz bardziej świadoma i z chęcią podejmuje takie działania. Jeśli należysz do tej grupy, ułatw sobie zadanie, kupując kolorowe worki. Brązowy przeznaczony jest do odpadów bio, żółty – do plastiku i metalu, niebieski do papieru, a zielony do szkła. Wszystkie dostępne są w różnych rozmiarach, więc możesz podjąć się segregacji niezależnie od przestrzeni, jaką dysponujesz. Są to zarówno worki tradycyjne, jak i te ze wspomnianymi akcesoriami – uchwytami lub taśmą.

Dla różnych zastosowań

Prowadzisz biuro, zajmujesz się domem? A może zaopatrujesz duży zakład w środki czystości? Do dyspozycji masz poręczne worki 35 i 60 l, które są najczęściej wybierane do mieszkań i małych firm. Większe – 120 i 160 l – posłużą Ci, jeśli obiekt produkuje znacznie większe ilości odpadów. Największe i najmocniejsze worki dostępne na stronie https://www.stella.com.pl/oferta/worki-na-smieci mają pojemność 240 l.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here