Często klucz do zdrowia szukamy w nowych rozwiązaniach i technologiach a nie zdajemy sobie sprawy, że to właśnie one w znacznym stopniu doprowadziły ze jako społeczeństwo podupadliśmy na zdrowiu. W naturze człowieka jest ułatwianie sobie życia i doszliśmy w tym do perfekcji lub prawie doskonałości. Co nie zmienia faktu, że idąc tą ścieżką dalej nie będziemy potrzebowali mięśni układu krążenia, itd. bo przestaniemy się w ogóle poruszać.
Przecież wystarczy zabrać kijki i nawet nie zadajemy sobie sprawy ile spalimy kalorii uprawiając Nordic walking. Przy prawidłowej technice i dobrym tempie nawet 800 kalorii na godzinę. Oczywiście nie jest to takie proste jak się wydaje jednak, jeśli skorzysta się z dobrego instruktora i nauczy się to jest bardzo skuteczne i trudno o doznanie jakiejś kontuzji.
Duża cześć społeczeństwa musi walczyć z nadwagą i próbuje wielu środków farmaceutycznych jednak często naturalne suplementy, są bardziej skuteczne. Bardzo dobre działanie ma herbata Matcha na otyłość, która podnosi metabolizm i usuwa toksyny. W połączeniu z dobra dieta może być bardzo skuteczna.
Dobra dieta to nie taka głodowa. Często u osób otyłych, ale aktywnych może to być kilka tysięcy. Staje przed nami pytanie : Dieta 4000 kcal – jak zmieścić tyle jedzenia ? Oczywiście, że da się jednak dobry dietetyk powinien dobrać dobre produkty, których objętość jest w stanie objąć nasz żołądek a jednocześnie posiada deklarowaną ilość kaloryczną.
Z czasem ten problem całkowicie zniknie, ponieważ nasz układ trawienny się przystosuje.

larobes.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here