Ludzie często lubią popadać w skrajności. Swoje ciało doprowadzają do stanu nieużywalności poprzez wieloletnie zaniedbania dietetyczne i brak aktywności fizycznej. W pewnej chwili organizm nie domaga i starają się w kilka dni naprawić go. Stosują wszystkie cuda, jakie tylko istnieją byle uzdrowić stan rzeczy. Ostatnio znajomy wylądował w szpitalu przez przedawkowanie błonnika, ponieważ uznał, że tak dobrze oczyści sobie złogi. Oczywiście przesadził z dawkowaniem. Zapomniał o piciu dużej ilości wody i skończyło się na jakimś zatorze w jelitach.

Zapominamy o elementarnych rzeczach takich jak ruch i dieta. Ruch, który ma nasze ciało poczuć. Tętno powinno się podnieść do naszej strefy tlenowej. Jest wiele takich programów treningowych. Takim intensywnym treningiem jest Power Combo. Ostatnio bardzo popularny w klubach fitness. Na czym polega trening Power Combo? To bardzo intensywny godzinny trening przy użyciu jedynie ciężaru własnego ciała. Przerwy trwają jedynie 20 sekund. Tak więc nasze tętno będzie oscylowało koło strefy beztlenowej.

Jest wiele warzyw i owoców, które warto spożywać. Poprawiają funkcjonowanie naszego ciała oraz umysłu. Jednym z nich jest dynia – wartości odżywcze, jakie posiada regulują wiele procesów w naszym ciele. Zawiera potas, wapń, fosfor, magnez i żelazo. Stosowana jest przy wielu dolegliwościach takich jak cukrzyca, problemy z krążeniem i niestrawność. Jestem przekonany, że powinna się znaleźć w naszej codziennej diecie. Nie możemy zapomnieć, żeby była pozyskiwana z dobrych i naturalnych źródeł.

gautama.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here