Koronka powraca jesieniom i dominuje wybiegi modowe – sprawdź, co będzie na topie!

Pokazy mody na sezon jesieni 2019 okazały się niezwykle kreatywnym wyeksponowaniem warsztatu domów modowych i projektantów. Nie obyło się także bez zaskoczeń – to, co możemy powiedzieć, to sukienki z koronką znowu będą na topie. Nie kończy się jednak tylko na tym, koronki dosłownie opanowały wybiegi! Zobacz, co nas czeka jesienią.

Koronka – królowa wybiegów i kobiecości

Koronka chyba na zawsze zagościła w damskiej modzie i już bezpowrotnie będzie kojarzona z kobietami. Nadaje nam zmysłowości i elegancji, ale także charakteru, i seksapilu. Wybiegi światowej mody zostały zdominowane przez projektantów i domy mody Valentino, Zimmermann czy Badgley Mischka. Zaprezentowali oni nam wyjątkowe bogactwo w formie ubrań z koronkami barokowymi. Zobaczyć je mogliśmy wszędzie – od sukienek po koszule. Koronki na rękawach i bufkach czy kołnierzach, będą dominować kobiecą modą w jesieni. Jest to zatem idealna wiadomość dla kobiet, które uwielbiają taki rodzaj ubrań. Sklepy już powoli wprowadzają swój asortyment sukienek z koronką, a zatem będziesz mogła się już w nie zaopatrzyć.

Nie tylko Valentino – koronki na innych wybiegach również obecne

Koronki widzieliśmy także na pokazach mody u Philosophy di Lorenzo czy Stelli McCartney, gdzie co prawda gwoździem programu były skórzane tootal looki. Nie brakowało tutaj jednak dodatków, które jednoznacznie wytyczały nam ścieżkę, drogie Panie. Nawet tutaj, pośród skórzanych sukienek, koszul czy spodni swoje miejsce znalazły koronki. Zobaczyć je mogliśmy także na pokazach Oscara de la Renty, który prezentował swoje ubrania z kokardami. Wielkie kokardy zdobiły jednak w dużej mierze właśnie sukienki z koronkami, to kolejny sygnał, że jeśli chcesz wyglądać modnie w jesieni – musisz wybrać coś w tym rodzaju. Na wybiegach Chanel, Saint Laurent czy Blumarine także nie zabrakło elementów w tym charakterze. Chociaż w programie dominowały przezroczyste ubrania, to wiele z nich było dziełem zastosowania półprzezroczystych koronek.

Prawdziwa koronkomania – czy można się od niej uwolnić?

Na szczęście dla Pań, które nie przepadają za koronkami i nie wyobrażają sobie siebie w takim wydaniu – mogą oczekiwać trendów bez nich. Co prawda łatwiej jest wymienić pokazy domów modowych i projektantów, którzy po koronki nie sięgnęli (dlatego, że było ich zwyczajnie mniej), ale nadal jest sporo propozycji, z których skorzystacie. Czeka nas także dominacja czerwonych total looków, sportowego stylu inspirowanego, m.in. jeździectwem oraz błyszczące ubrania i tę w kratkę. Jesień 2019 zapowiada się niezwykle ciekawie dla branży modowej. My czekamy już z niecierpliwością, żeby zobaczyć, jak te trendy będą prezentować się na ulicach, a Wy?

Stawiasz sobie za cel zawsze być modnie ubraną? Stwórz swoją stylizację w zgodzie z panującymi trendami, zobacz propozycje sukienek z koronkami od OHSO.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here