Kosmetyk do zadań specjalnych – czym powinien cechować się tusz do rzęs?

Wybór tuszu do rzęs może być ważniejszy, niż myślisz. W końcu to od niego zależy, jak będzie się prezentował twój makijaż. Podkreślenie oczu od razu dodaje ci pewności siebie, więc dobry tusz trudno przecenić. To prawdziwy kosmetyk do zadań specjalnych. Wybierając go, naprawdę warto poświęcić trochę czasu na porównywanie dostępnych produktów. Jakie cechy powinien mieć idealny tusz do rzęs?

Najlepszy tusz do rzęs

Nie jest łatwo odpowiedzieć na pytanie, jaki jest idealny tusz do rzęs. Tak naprawdę – ile osób, tyle odpowiedzi. Wszystko przecież zależy od tego, jakiego efektu oczekujesz. Przyjrzyj się swoim rzęsom maksymalnie krytycznie i ustal, gdzie leży problem. Potrzebujesz wydłużenia? A może pogrubienia?

Najlepszy tusz do rzęs to taki, który trafi w punkt w twoje potrzeby. Dlatego dobre rozwiązanie stanowi Million Lashes, tusz do rzęs marki L’Oréal. To aż pięć unikatowych tuszy, każdy z nich jest wyposażony w inną szczoteczkę i inaczej oddziałuje na twoje rzęsy. Możesz mieć jednak pewność, że Million Lashes sprawią, że włoski będą czarne, optycznie bardziej gęste i dłuższe.

Trwałość tuszu do rzęs

Kolejnym kryterium wyboru jest właśnie trwałość. Tusz do rzęs towarzyszy ci przez cały dzień – w upał i deszcz, w pracy, podczas ważnych spotkań, wieczorem także musi się przepięknie prezentować. Dlatego warto zwrócić uwagę na jego trwałość.

Tusze dobrej jakości, jak Million Lashes, będą bardzo długo utrzymywać się na rzęsach. Nie rozmazują się, ani nie osypują pod oczami. Niektóre tusze mają tendencje do wysychania, zbijają się w małe kawałeczki, które zostają pod dolną powieką. To z pewnością nie doda ci uroku. Obojętnie, czy na co dzień, czy od święta – tusz musi być trwały, tak jak Million Lashes.

Miękka, przyjemna szczoteczka

Od tego, jak wygląda szczoteczka, zależy nie tylko kształt i rozłożenie rzęs, lecz także wygoda ich malowania. Szczoteczki są różne i każdy lubi coś innego, jednak zwróć uwagę na to, czy szczoteczka jest dostatecznie elastyczna, by udało się dotrzeć nią do wszystkich zakątków oka.

Większość szczoteczek, jak w przypadku wszystkich odsłon Million Lashes, doskonale dopasowuje się do kształtu oka. Każda z nas ma bowiem nieco inną budowę twarzy, warto więc wypróbować kilka szczoteczek, by dopasować tę, która jest najwygodniejsza w użyciu. Million Lashes daje ci kilka możliwości – każda maskara ma inny kształt.

Wydajny tusz do rzęs

Kolejną ważną cechą jest właśnie wydajność. Tusze do rzęs mają różną gęstość, więc szybkość ich zużywania się także jest różna. Dobry tusz do rzęs powinien być także bardzo wydajny. To pozwoli na zaoszczędzenie na kosmetykach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here