Modne torebki na wiosnę

Bez torebki trudno sobie wyobrazić modną stylizację. Modowe trendy bardzo często wiążą się z samymi dodatkami, dlatego warto regularnie sprawdzać, jakie torebki będą modne w nadchodzącym sezonie.

Modne torebki na wiosnę

Pora pożegnać się z klasycznymi czarnymi torbami, które uznawane są za torby nudne. Projektanci dodatków tym razem stawiają na wzory, które obowiązkowo muszą zdobić każdą torebkę. Nadrukowane wzory mogą być wzorami geometrycznymi, mogą zawierać motywy roślinne, mogą wreszcie być nadrukami z postaciami, wzorowanymi na popularnych komiksach. Do mody powróciły również motywy zwierzęce, zatem także na torebce nie może zabraknąć charakterystycznej zebry czy nadruków, przypominających cętki na skórze lamparta albo tygrysie pasy. Najmodniejsze trendy nakazują wręcz, aby motyw zwierzęcy uzupełniał podobne motywy, jakie pojawiają się na ubraniach. W takim zestawieniu wzorów należy jednak uważać, aby cała stylizacja nie stała się przebraniem za wybrane zwierzę.

Ważny kształt i kolor

Najmodniejsze torebki to torebki o kształcie półksiężyca lub podkowy, mogą to być również torebki wykonane z miękkiej skóry, które dzięki wykorzystaniu cienkiego materiału można swobodnie składać. Bardzo popularne są mini torebki, w których mieści się zaledwie smartfon i klucze. Po takie torebki sięga się z myślą o stylizacjach na co dzień, choć do niedawna takie torebki wybierane były jako dodatek przy okazji wyjścia na imprezy. Powróciły również torebki w stylu vintage ze sztywną rączką, nadal popularne są również plecaki, które od kilku sezonów zastępują z powodzeniem większe torebki. Najmodniejsze torebki zostały utrzymane w tonacji bieli i jasnych pasteli, można także wybierać torebki w wyrazistych, landrynkowych barwach lub sięgać po sprawdzone kolory jak kobalt, cytryna czy fuksja.

Oprócz koloru i kształtu torebki ważne są również dodatki, jakie wykorzystano do jej ozdobienia. Modne są łańcuszki, które mogą zastępować paski, natomiast futerko może się pojawić zarówno jako dopinany element, jak i fragment torebki zdobiący jej wierzch.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here