Najlepsza kredka do brwi

Dobrze podkreślone brwi obecnie są bardzo popularne. Stawiamy na wyrazisty, regularny kształt, który co prawda nieco odbiega od naturalnego wyglądu, jednak w pełnym makijażu, a więc z twarzą wykonturowana przy pomocy korektora i bronzera, z podkreślonym okiem, najlepiej smoky eyes oraz przedłużonymi rzęsami, a do tego ładny kolor ust, najlepiej przy użyciu pomadki matowej.

Jak uzyskać ładny kształt brwi?

Dobrym i tanim sposobem jest henna brwi. W salonie kosmetycznym za zabieg, który z regulacją trwa nie więcej niż pół godziny, zapłacimy około 20 złotych. Kosmetyczka wyreguluje nasze brwi wydobywając z nich ich regularny kształt i zabarwi je henną w kolorze odpowiednim do naszego koloru włosów. Taki efekt utrzymuje się przez około 2-3 tygodnie i wymaga regularnego powtarzania, a także bardzo często dodatkowego podkreślania.

Innym, znacznie droższym sposobem jest makijaż permanentny brwi. Koszt takiego zabiegu oscyluje w granicach 600-1000 złotych i polega na wstrzyknięciu pigmentu pod skórę. Zabieg przebiega w dwóch fazach wykonywanych po w ciągu dwóch tygodni po sobie. Cena jest dość wysoka, jednak efekt utrzymuje się nawet 3 lata.

Najtańszym sposobem jest kupienie wypełniacza do brwi w postaci kredki lub cienia. O wiele bardziej polecane są kredki ze względu na łatwą aplikacje, precyzję oraz lepszy efekt wizualny. Również cena jest przystępna. Kredkę całkiem dobrej firmy można nabyć za około 25 złotych.

Najlepsze kredki do brwi.

Kredki do brwi dostępne są w każdej drogerii, a ich wybór może przytłoczyć. Na rynku jest wiele firm, oferujących ten produkt. Oto kilka z nich, które są najbardziej rekomendowane:

Maybelline, kredka do brwi MAYBALLINE Brown Satin Duo Pencil, która gwarantuje idealne podkreślenie kształtu brwi.

MAX FACTOR, kredka Eyebrow Pencil. Polecana jest dzięki swej delikatności i precyzji w aplikacji. Wygładza brwi, a szczoteczka aplikatora pozwala uzyskać doskonały kształt.

BELL Wax Wosk. Kredka precyzyjnie podkreśla kształt i kolor brwi.

Oczywiście marek oferujących kredki do brwi jest znacznie więcej. Jednak te najlepsze pochodzą od wyżej wymienionych producentów i są najczęściej wybierane przez kobiety.

olmik.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here