Nareszcie nasz kraj zalała fala upałów, z której korzystają zarówno małe dzieci, jak i dorośli. To sama przyjemność spędzać czas na dworze, kiedy mamy upalne dni. Wszyscy podczas tych ciepłych miesięcy dbamy o piękną opaleniznę, ale mało kto zastanowi się nad tym, jak opalanie może być szkodliwe. Bezpieczne opalanie – jak się do niego przygotować? Po pierwsze- zainwestujmy w dobry i wysoki filtr do opalania. Wychodząc z domu w słoneczny dzień aplikujmy odpowiednią ilość kremu z filtrem zarówno na ciało, jak i na twarz. Koniecznie nośmy też kapelusz słoneczny lub czapkę z daszkiem i unikajmy opalania w czasie największego nasłonecznienia.
Wiele osób cierpi na nadwrażliwość zębów. Zjedzenie gorącego lub zimnego posiłku sprawia nagły atak bólu, który jest bardzo uciążliwy w życiu codziennym. Nadwrażliwość zębów – Co jest przyczyną? Niestety odsłonięcie szyjek zębowych, które bardzo często jest wadą genetyczną. W takich przypadkach pozostaje nam konsultacja z dentystą i dobranie odpowiednich past do zębów i szczoteczek, aby problem ten się nie pogłębiał.
Wśród owoców, które są szczególnie polecane podczas odchudzania należy wskazać grejpfrut. Ten owoc posiada wspaniałe właściwości spalania tłuszczów, a także sam w sobie jest bardzo mało kaloryczny. Grejpfrut a leki – kiedy może szkodzić? Okazuje się, że łączenie grejpfruta z lekami może być bardzo niewskazane, gdyż zupełnie niweluje działanie leków. Szczególnie ostrożnie powinny podchodzić do niego kobiety przyjmujące tabletki antykoncepcyjne, gdyż grejpfrut obniża ich działanie.

pustelnica.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here