Liczne dania z jajek, takie jak jajka faszerowane, omlety, jajka z majonezem, jajka na miękko czy najpopularniejsza jajecznica, to niezliczone bogactwo cennych składników pokarmowych. Fit omlet, czyli omlet w dietetycznej wersji, to doskonały sposób na zachowanie atrakcyjnej sylwetki, a jednocześnie nie chodzenie głodnym. Nie musimy dodawać do jajek tłuszczu, ani smażyć ich na oleju, aby dania smakowały nam dobrze. Wystarczy, że dodamy odpowiednich przypraw i optymalnie je posolimy, a z pewnością okażą się trafionym pomysłem. Fit omlet z dodatkiem warzyw, to idealna przekąska, zarówno na lunch, jak i śniadanie czy kolację.
Smoothie które wzmocnią organizm i dodadzą nam energii, to modny i smaczny napój, który możemy przygotować w domu. Wystarczy zakupić świeże składniki. Smoothie to nie tylko doskonały smak, ale i zdrowe składniki odżywcze.
Peeling enzymatyczny – jak działa? Działa on na naskórek i cerę, oczyszczając ją delikatnie i łagodnie. Wystarczy go wmasować w skórę, pozostawić na dziesięć minut – do kwadransa, a następnie zmyć dokładnie ciepłą wodą. Stosowanie peelingu enzymatycznego systematycznie, około dwa razy w tygodniu, zapewnia świeżą, promienną cerę. Peelingi ziarniste, w tym gruboziarniste, mogą zbytnio podrażniać skórę, dlatego osoby o wrażliwej cerze, powinny na nie uważać. Możemy też przygotowywać wiele różnych rodzajów peelingów z produktów spożywczych, które akurat mamy w domu do dyspozycji. Jest to przykładowo peeling z kawy – doskonale wygładzający skórę.

beyouty.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here