maszynka do włosów

 

Zdecyduj się więc na wysoko cenione wśród naszych klientów maszynki najlepszych marek: Jaguar, Moser czy BaByliss Pro, które zapewnią ci precyzyjne cięcie i sprawią, że wykonana w salonie czy w zaciszu domowym fryzura będzie wyglądać perfekcyjnie. Maszynki do strzyżenia dzielimy na profesjonalne i amatorskie. Te pierwsze są wykonane z trwalszych materiałów i tym samym są droższe. Dlatego też adresowane są do salonów fryzjerskich, gdzie używa się ich nawet kilkanaście razy na dzień. Maszynka do włosów to bardzo przydatny sprzęt. Zwłaszcza, gdy w domu mamy większą ilość osób, w szczególności mężczyzn, oraz umiemy wykazać się odrobiną zdolności manualnych. Takie urządzenia są uniwersalne.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie profesjonalnej maszynki do włosów

maszynka do włosówKupując maszynkę do strzyżenia, warto zwrócić uwagę na ostrza, czas aktywności bez ładowania oraz czas ładowania baterii. Tworzywo ostrza jest jednak najważniejsze. W zależności od ceny maszynek możemy otrzymać dodatkowe akcesoria. W podstawowym zestawie znajdziemy: nakładki, pędzel do czyszczenia oraz oliwkę. Sporadycznie można znaleźć również grzebień oraz nożyczki. Najbardziej popularne w wyposażeniu są nakładki, gdyż dzięki nim będziemy mogli regulować długość podcięcia włosów. Wybór profesjonalnych maszynek do strzyżenie jest bardzo duży, a różnice między modelami dotyczą nie tylko zasilania, które może być akumulatorowe, sieciowe oraz bateryjne lub akumulatorowo-sieciowe. Takim urządzeniem najbardziej zadowoleni będą perfekcjoniści, którym przeszkadza choć jeden niesforny włos na głowie i nie tylko . Noże należy regularnie oliwić, by urządzenie służyło nam jak najdłużej. Bardzo często znajdziemy również szczoteczkę służącą do czyszczenia ostrzy.

Ranking profesjonalnych maszynek do strzyżenia włosów

MOSER LI+PRO 1884

  • Maszynka znalazła się na pierwszym miejscu dzięki głowicy New Magic Blade II.

OSTER C200

  • Drugie miejsce przypadło jej dzięki pierścieniu do regulacji strzyżenia i szybkiej możliwości czyszczenia dzięki zdejmowanym ostrzom.

MOSER CHROMSTYLE 1871

  • Maszynka ta została wyposażona w akustyczny system ostrzegania przed rozładowanym akumulatorem. Atutem tez jest możliwość strzyżenia z kabla.

PANASONIC ER-1611

  • Dużą zaletą tego urządzenia jest szybkość ładowania, bowiem maszynka potrzebuje na ten proces zaledwie 1 godzinę.

MOSER GENIO PLUS MODEL 1854

  • Pozycję zawdzięcza między innymi dwóm wymiennym akumulatorom, oraz kontrolkę LED zgłaszająca wymianę akumulatora.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPaletki do oczu
Następny artykułPuder matujący

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here