Ubezpieczenie na życie daje nam bezwzględne zabezpieczenie na wypadek, gdyby ubezpieczona osoba zmarła. Niestety nasza godzina jest nieznana a nasze życie ograniczone. Pędząc za lepszym życiem niejednokrotnie zapominamy o naszych bliskich. Nasze niespodziewane odejście może spowodować, że w pewnych sytuacjach nasi najbliżsi pozostaną bez środków do życia. Wyobraź sobie, że z dnia na dzień tracisz pracę. Zarabiałeś trochę powyżej średniej krajowej. Twoja żona zarabiała nieco mniej. Nagle w wyniku awarii układu hamulcowego w tramwaju dochodzi do kolizji z udziałem Twojego samochodu, który także nie był ubezpieczony w auto casco. Ty giniesz na miejscu.

Daj sobie teraz minutę na spokojne rozważenie problemu. Utrzymywałeś rodzinę. Na funduszu ubezpieczeń społecznych zebrałeś pewną sumę, ale nasz prawo jest tak beznadziejne, że aby wyciągnąć coś z funduszu to Twoje pieniądze muszą przejść przez pośredników. Każdy z tych pośredników bierze pewien procent transakcji, którą obsługuje. W efekcie z zaoszczędzonych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych pieniędzy ty otrzymasz niewiele. W takim systemie wyobraź sobie jaka część tych pieniędzy otrzymają Twoi najbliżsi, których w tak katastrofalnych okolicznościach pozostawiłeś samym sobie.

Ubezpieczenie na życie gwarantuje Ci, że nawet w przypadkach losowych Twoi bliscy są bezpieczni. Nie zostawiaj ich samym sobie. Kup ubezpieczenie na życie już dziś.

dominikum.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here