Jeśli ktoś nie bywa w kinie często, wakacje to dobry moment na taki wypad. Nawet całą rodziną, bo multipleksy już rozpoczęły wakacyjne kampanie mające przyciągnąć nas do sal.

Tak oto Cinema City zaprasza dzieci wraz z opiekunami do Cinema Park, gdzie wszyscy będą mogli rozerwać się, a jednocześnie dowiedzieć czegoś nowego dzięki specjalnie przgotowanym filmom edukacyjnym. W repertuarze zarówno zwierzęta jak i technika, a nie zabraknie nawet kosmosu. Cena za bilet wynosi 16 zł. Konkurencja też nie śpi, bo Multikino przygotowało ofertę kuponów rabatowych, które pozwalają zaoszczędzić do 145 zł, jeśli zdecydujemy się w pełni je wykorzystać. Można też oczywiście skorzystać z kuponów na wybane filmy.

Już teraz w kinach wielki kasowy hit. Pamiętacie filmy o dinozaurach sklonowanych z DNA znalezionego w skamielinie? Naukowo stwierdzono, że to czysta fikcja i to nie może wydarzyć się naprawdę, ale nic nie stoi na przeszkodzie ku powrotowi do tematu na srebrnym ekranie, a miłośnicy prehistorycznych gadów wracają do niego chętnie, bo film Jurassic World na całym świecie zarobił już 981.3 mln dolarów.

Jeśli natomiast jakimś cudem nie lubicie dinozaurów, możecie zabrać dzieciaki na Minionki, osobną opowieść o zółtych sługach znanych z dwóch części Despicable Me. Chyba że nie macie dzieci, już w trzecie weekend wakacji do kin wchodzi Ted 2, czyli film o misiu, ale takim mniej grzecznym. Zaś w drugim miesiącu wakacji doczekamy się kolejnej odsłony Mission Impossible.

Wygląda na to, że jest w czym wybierać. Jeszcze tylko żeby uniknąć kolejek, polecam rezerwować bilety przez internet.

www.okser.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here