Balejaż blond z brązem

Brone to nic innego jak balejaż blond z brązem, który szturmem wdarł się na mapę polskich salonów modowych i pozostał na nich niczym Pałac Kultury w Warszawie. Tak nowa odmiana koloryzacji co raz częściej wypiera klasyczne ombre i innego rodzaju pasemka na głowie Polek oraz Polaków. W balejażu blond z brązem włosy wyglądają niczym muśnięte promieniami letniego słońca, i w ten sposób nadają całej stylizacji młodzieńczości i niezwykłej lekkości. Jednym słowem brone to niesforny mix szerokich pasem i refleksów, utrzymany w odcieniach miodowo- orzechowych. Tą metodą włosy farbuje się kolorami o różnych odcieniach, od jasnych po ciemne. Balejaż blond z brązem to idealne rozwiązanie dla każdej z tych osób, której znudziło się tradycyjne farbowanie i chcą poszaleć z fryzurą.
Samo słowo balejaż pochodzi z języka francuskiego i oznacza nic innego jak zamiatać. I może nie oddaje dosłownie tego co osiągamy na głowie po takiego rodzaju koloryzacji, to jedno jest pewne. Balejaż to hit, który podoba się kobietom i mężczyznom nie tylko na rodzimym podwórku, ale również tym z za oceanu. Kiedyś, jeszcze jak ta technika nie była do końca poznana obowiązywały inne trendy. Włosy farbowało się w mocnych odcieniach, tak aby bardzo kontrastowały ze sobą. Dzisiaj jest to wręcz niedopuszczalne i metody farbowania troszkę złagodniały. Współczesny balejaż to po prostu modelowanie włosów za pomocą różnych tonów tego samego koloru tak, by optycznie dodać im objętości, unieść je wizualnie u nasady i rozświetlić je, przy okazji również twarz. Balejaż zasadniczo różni się od nich tym, że różnica między odcieniami farb może, ale nie musi być większa, a także to, że pasemka są wyraźniejsze i prowadzone od wyższych partii głowy. Generalnie we fryzjerstwie odchodzi się obecnie od rozjaśniania czy farbowania włosów już od ich nasady. To rozwiązanie ma dwie ogromne zalety – wygląda naturalniej, a przy tym nie jest tak zobowiązujące, bo nie trzeba się martwić widocznymi odrostami.
Balejaż blond z brązem pasuje niemalże każdemu, ale w szczególności polecany jest osobom w starszym wieku, gdyż optycznie rozświetla twarz, która wydaje się młodsza i jakby pozbawiona niedoskonałości w postaci zmarszczek. Dobrze wykonany balejaż sprawi, że włosy będą wyglądać na rozjaśnione i jakby było ich więcej, a przy tym naturalnie.

mitomamka.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOdżywka do włosów
Następny artykułKredka do oczu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here