Czarny cień do powiek

Intensywna barwa cieni wymaga ogromnej wprawy przy ich nakładaniu, gdyż każda nieumiejętna aplikacja tego kosmetyku będzie bardzo widoczna na skórze powiek. Jeśli chodzi o czarny cień to świetnie prezentuje się on ze srebrnymi, błyszczącymi cieniami.

Czarny cień

Barwa czarnego cienia do powiek należy do klasycznych kolorów, które pasują praktycznie do każdego typu urody. Jednak pamiętajmy, że nie poleca się ich stosowania w przypadku oczu głęboko osadzonych, gdyż w ten sposób uzyskalibyśmy wrażenie ich pomniejszenia.

Aplikacja czarnych cieni

Za pomocą odpowiedniego aplikatora nakładamy czarny cień na całą powiekę górną. Rozpocznij od jej wewnętrznej krawędzi i kieruj się ku zewnętrznej. Czerń jest bardzo intensywną barwą i w tym wypadku bardzo istotne jest to, aby za pomocą aplikatora z gąbką rozetrzeć zewnętrzne brzegi cienia nałożonego na powiekę. Do wykonania ciemnego makijażu będą nam potrzebne dwa pędzle do cieni. Pierwszy posłuży nam do aplikacji czarnych cieni, a za pomocą drugiego pędzla rozetrzemy granice cieni.

Smoky eyes (smokey)

Czarny cień do powiek Smoky eyes bardzo dobrze wygląda przy jasnych tęczówkach, choć ciemny kolor oczu również go nie wyklucza. Wystarczy delikatnie rozświetlić wewnętrzny kącik oka, by całość nie wydawała się zbyt ciężka. Dodatkowo tego typu makijaż jest bardzo elegancki i pasuje do większości kształtów oczu. Jest też bardzo uniwersalny.

Ranking czarnych cieni do powiek

  1. MANHATTAN MAT EFFECT EYESHADOW MAT BLACK MATOWY CZARNY CIEŃ DO POWIEK- pozwala szybko i w prosty sposób uzyskać w pełni profesjonalny makijaż oka – głęboki, matowy, piękny kolor na powiece.
  2. Black AnneMarie Börlind– niezwykle długo utrzymuje się na powiece dodając oczom wyrazu i błysku. Modna i bogata paleta cieni pozwala na różnorodne kombinacje kolorystyczne.
  3. Cień do powiek mineralny Rhea- Black- Można nakładać je na mokro- zwilżając aplikator, bądź malowaną powerzchnię. Położone na mokro stają się intensywnie kolorowe i błyszczące oraz bardzo trwałe.

Rodzaje cieni do powiek

  • W kamieniu – Możesz łatwo stopniować ich nasycenie, mieszać ze sobą różne kolory. Niektóre stosuje się też na mokro .
  • Kremowe- jest on mniej trwały. Weź odrobinę na palec i nanieś na powiekę. Rozprowadź pędzelkiem.
  • W sztyfcie. Najlepiej nakładać je pędzelkiem – nie bezpośrednio na skórę.
  • Sypkie- najlepiej najpierw trochę wetrzeć w skórę dłoni i dopiero stamtąd nanosić na powieki.
  • Ołówki- tłustawe, łatwe w użyciu, rysujesz linię i dobrze ją rozcierasz.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here