Czerwone paznokcie od dawna cieszą się ogromnym powodzeniem. Nic dziwnego, ten kolor jest równocześnie elegancki oraz seksowny. Czasami wydaje nam się, że latem czerwień na paznokciach się nie sprawdza. I w tym przypadku się mylimy! Warto pamiętać, że czerwony lakier sprawdzą się o każdej porze roku i we wszystkich sytuacjach.

Krótka historia czerwonego lakieru do paznokci

Historia lakierów do paznokci sięga czasów starożytnych, ale te czerwone pojawiły się stosunkowo niedawno, czyli w latach 30 ubiegłego wieku. Wówczas Charles Revson, czyli założyciel marki Revlon dodał pigment do przeźroczystego lakieru. Produkt ten szybko zyskał ogromną popularność, a wiele kobiet było szczęśliwych, że mogą mieć usta i paznokcie w tym samym odcieniu. Współcześnie wiele kobiet używa tylko czerwonego lakieru, a inne testują nowe trendy i zmieniają manicure co sezon. Mimo coraz większego wyboru kolorów, czerwień na paznokciach króluje. Kobiety uważają, że mężczyźni zwracają na nie większą uwagę, gdy mają taki manicure. Czerwony lakier bywa kojarzony z gwiazdami złotej ery Hollywood oraz pin-up girls, które miały ogromne powodzenie. Dlatego odważne panny młode wybierają ten kolor na swój ślub.

Czerwony lakier doskonale podkreśla opaleniznę

Wiele kobiet nie wyobraża sobie manicure w innym kolorze. Ich zdaniem czerwień pasuje do każdej okazji i zawsze wygląda elegancko. Uważają, że czerwony lakier idealnie podkreśla opaleniznę. Sprawdza się zarówno na dłoniach, jak i stopach. Dlatego do wakacyjnej kosmetyczki warto spakować czerwony lakier do paznokci. Część osób uważa, że trudno jest znaleźć dobry i tani produkt. Jednak są w błędzie – świetne lakiery znajdziemy nawet poniżej 10 zł.

Przegląd czerwonych lakierów do paznokci poniżej 10 zł

Marka Revlon zapoczątkowała szaleństwo na czerwone paznokcie, więc wydawałoby się, że ich produkty będą bardzo drogie. Jednak jest to błędne myślenie. W ich ofercie jest sporo lakierów poniżej 10 zł, a ich jakość jest świetna. Są szybkoschnące, ich kolor jest intensywny, a połysk wysoki i utrzymują się na paznokciach do siedmiu dni.W dodatku mamy olbrzymi wybór odcieni.

Inną marką oferującą dobre i tanie lakiery do paznokci jest Golden Rose. W ich ofercie znajdziemy matową linię, w której są produkty przeznaczone do sztucznych paznokci. Marka oferuje nam też lakiery, które dają efekt manicure żelowego. Produkty wysychają naturalnie bez potrzeby korzystania z lampy UV, a efekt jest niezwykle błyszczący i utrzymuje się do siedmiu dni.

Kolejną marką wartą zainteresowania jest Semilac. Firma głównie znana z produkcji lakierów hybrydowych oraz współpracy z popularną piosenkarką Margaret. W ich ofercie jest mnóstwo pięknych odcieni, zarówno jasnych, jak i ciemnych. Semilac produkuje również zwykłe lakiery, które chronią paznokcie, są odporne na ścieranie i kosztują poniżej 10 zł.

Czerwone paznokcie są niezwykle eleganckie oraz kobiece i pasują na wiele okazji. Wiele kobiet myśli, że doskonały efekt osiągną, gdy kupią produkty warte fortunę. Jednak jest możliwe znalezienie idealnego lakieru do paznokci w pięknym czerwonym odcieniu poniżej 10 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here