Etui do Samsung Galaxy A10+

0
1501

Samsung Galaxy A10+ to kolejny świetny smartfon od koreańskiego producenta. Posiadając taki smartfon nie wolno zapomnieć o odpowiednim zabezpieczeniu. Jest ono ważnie nie tylko podczas upadku gdzie smartfon może się rozbić, ale także okazać może się przydatne podczas codziennego użytkowania, aby telefon nie został porysowany lub uszkodzony.

Świetnie w tej roli sprawdzają się dedykowane pokrowce na Samsung Galaxy A10+ oraz szkła hartowane na wyświetlacz. Wybór odpowiedniego etui nie jest łatwy i zależy od tego jak często korzystamy ze smartfona lub jaki prowadzimy tryb życia.

Dla osób często korzystających z Galaxy A10+ oraz lubiących mieć wyświetlacz w zasięgu wzroku by na bieżąco śledzić przychodzące powiadomienia idealne będą nakładki silikonowe. Obejmują one plecki oraz boki urządzenia. Wykonane z sztucznego tworzywa zapewniają dużą elastyczność oraz odporność na zniekształcenia.

Wyróżnia się wiele modeli oprawek, wśród nich są nakładki brokatowe, z nadrukami, a nawet z praktyczną podstawką czy przeźroczystą powłoką. Tego rodzaju case pozwoli zachować oryginalny wygląd smartfona. Są bardzo cienkie, a wyjątkiem są pokrowce pancerne, które często składają się z kilku warstw, aby solidnie zabezpieczyć telefon. Dodatkowo z niektórych z nich zastosowano technologię poduszki powietrznej na rogach.

Wszystkie nakładki świetnie amortyzują siłę uderzenia podczas upadku oraz zapewniają szybki dostęp do wyświetlacza. Nakładka silikonowa świetnie sprawdza się w połączeniu ze szkłem hartowanym.

Jeśli chciałbyś nadać eleganckiego wyglądu smartfonowi proponujemy pokrowiec zamykany na klapkę. Często jest ona magnetyczna i zapobiega to przypadkowemu otwarciu się. Klapka świetnie osłania delikatny wyświetlacz podczas upadku oraz gdy przechowujemy telefon w torebce lub plecaku pełnych przedmiotów tj klucze bądź monety które mogłyby zarysować ekran

Etui do Samsung Galaxy A10+Futerał zamykany wykonany jest z tworzywa sztucznego czyli silikonowej oprawki wewnątrz, a pozostała część pokrowca pokryta jest skórą naturalną lub eko-skórą. Dzięki temu kabura jest i niezwykle elegancka i zapewnia biznesowy look.

Futerały te są bardzo przyjemne w dotyku oraz niezwykle komfortowe podczas użytkowania. Posiadają odpowiednie wycięcia w miejscu głośnika, aby móc swobodnie prowadzić rozmowy nawet przy zamkniętej klapce. Futerały występują w wersji otwieranej pionową bądź poziomo wybór jest kwestią gustu.

Książkowe pokrowce posiadają dodatkową zaletę. Jest nią składana tylna część etui, która sprawia, że pokrowiec pełnić może funkcję podstawki do oglądania filmików lub prowadzenia telekonferencji. Zamykane pokrowce pełnić mogą również funkcję podręcznego portfela. Możliwe jest to dzięki kieszonkom wewnątrz. Wszystkie dedykowane pokrowce są odpowiedni dopasowane i posiadają odpowiednie wycięcia na przyciski oraz złącza systemowe.

Dla aktywnych sportowo użytkowników Galaxy A10+ producenci przygotowali saszetki na pas oraz opaski na ramię.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here