Fryzury ślubne krótkie włosy

Każda kobieta w dniu swojego ślubu chce wyglądać wyjątkowo. Wszystko musi idealnie do siebie pasować i współgrać dlatego tak starannie dobieramy każdy element naszego stroju. Bardzo ważnym elementem jest też fryzura, którą często wybieramy długimi godzinami. Krótkie włosy na co dzień są dużo wygodniejsze. Łatwo je ułożyć, suszenie nie zajmuje tyle czasu. Jednak przy takich wydarzeniach jak wesele długie włosy dają większe pole do popisu dla samej fryzjerki, a my zaczynamy się zastanawiać czy na ten dzień nie doczepić włosów lub nie próbować ich zapuścić. Takie rozwiązania nie są do końca dobre. Jeżeli mamy krótkie włosy i wyglądamy w nich dobrze warto przy tym pozostać. Nagła zmiana fryzury, doczepienie włosów lub zapuszczanie ich na siłę, aby mieć fryzurę z długich włosów wcale może nam nie pasować. Na szczęście fryzur ślubnych z krótkich włosów również jest wiele.

O czym należy pamiętać przy wyborze fryzury

Dotyczy to nie tylko fryzur ślubnych z krótkich włosów, lecz każdego rodzaju. Fryzurę należy dopasować do siebie. Wiemy na co dzień jakie uczesanie lubimy, co do  nas pasuje, a co nie koniecznie. Gdy już mamy wybraną jakąś fryzurę z krótkich włosów powinno udać się do naszego fryzjera aby porozmawiać o niej. Dobry fryzjer doradzi nam czy takie uczesanie na pewno pasuje. Warto też poprosić o wykonanie próbnej fryzury. Jednak najpierw zanim wybierzemy fryzurę trzeba pamiętać o jednej ważnej rzeczy. Nie do każdej sukni ślubnej będzie pasowała każda fryzura. Gdy suknia jest bardzo strojna fryzura ślubna z krótkich włosów powinna być skromniejsza. Przy sukni eleganckiej bez dużej ilości cekinów nasza fryzura może być wzbogacona o dodatki, które dopełnią nasz wygląd.

Jak uczesać krótkie włosy

Fryzury ślubne krótkie włosyZ włosów krótki, które sięgają do szczęki można już śmiało próbować robić koka. Dla zwolenniczek włosów rozpuszczonych warto zaproponować loki lub fale. Gdy tak wygląda Twoja fryzura na co dzień może warto dodać do niej ozdobną spinkę lub przepaskę. Do mody powracają wianki i wpięte kwiaty co dodaje nam w tym dniu wiele uroku. Jeżeli preferujemy włosy proste te dodatki będą tak samo pasować. Fryzura ślubna powinna przede wszystkim sprawiać, że czujemy się w niej dobrze
i atrakcyjnie. Jeżeli włosy są bardzo krótkie nadal pojawiają nam się przynajmniej dwie opcje. Pierwsza to podniesienie włosów do góry i zaczesanie do tyłu tak aby wyglądało, że jest ich więcej. Drugą możliwością jest ułożenie grzywki na bok. W tych fryzurach również będą się sprawdzać wszelkiego rodzaju dodatki.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here