paletka do cieni

Jak wybrać najlepsze palety cieni, które po nałożeniu sprawią, że makijaż podkreśli nasze oko i nada mu pięknego efektu? 

Na jakie kolory stawić podczas wyboru? Na te wszystkie bardzo ważne pytania można uzyskać łatwą odpowiedź.

Na jaką paletę cieni się zdecydować?

Warto zainteresować się tematem makijażu, aby wiedzieć jak dobrać odpowiedni kosmetyk pod naszą urodę. Obecnie temat kosmetyczny poruszany jest w wielu miejscach. Nie musimy udawać się z odpowiedzią do specjalistki, która udzieli nam rad niezbędnych dla polepszenia naszego makijażu. Po porady możemy sięgnąć do internetu.Co natomiast z samym makijażem? Jak go wykonać, żeby wyglądał delikatnie i podkreślał nasze naturalne piękno?  Okazuje się, że z dobrą paletką cieni poradzi sobie nawet najbardziej początkująca osoba, więc jeśli o to chodzi, nie powinno to stanowić żadnego problemu.

Klasyczny i piękny nude

Najpopularniejsze, ponadczasowe i z pewnością niezastąpione okażą się paletki cieni w odcieniach nude. Kolory te są bardzo uniwersalne i pasują do każdego rodzaju karnacji.Nie ważne jaki kolor oczu posiadacz, czy jakiej karnacji jesteś. Cienie nude zawsze sprawdzą się w twojej kosmetyczce. Mogą być używane w codziennym delikatnym makijażu, ale także do makijażu wyjściowego. Jednak dobra paletka to nie tylko taka, która zawiera w sobie odcienie nude i tyle. W dobrej i ponadczasowej paletce musi znaleźć się coś więcej niż tylko klasyczne, beżowe cienie. 

Przeczytaj też: http://lapetit.pl/jak-czyscic-wikline-sposoby-na-czyszczenie-wikliny/

Zaszalej z kolorami

Warto postawić czasami na kolor, który będzie doskonałym wykończeniem makijażu. W końcu mocnym kolorem wcale nie trzeba pokrywać całej powieki, a delikatnie są podkreślić. Można nim namalować niewielką kreseczkę, czy tylko delikatnie wycieniować. Może on stanowić niewielki cień. Nie bójmy się poszaleć i postawmy na coś co ożywi nasz codzienny makijaż i rozpromieni naszą twarz odrobiną koloru. 

Kobiety kochają błysk

Warto jednak postawić też na odcienie błyszczące, z mocnym pigmentem, takie, które od razu się zauważy.Dobra paletka mieć posiadać finalne zamknięcie. Dzięki cieniom błyszczącym nasza twarz nabierze efektu wow, a uwagę przyciągać będą świecące drobinki na naszych powiekach. 

Źródło: https://sztukapuka.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here