Jest to już druga odsłona butów do biegania firmy Nike. LunarGlide+ 2 to wciąż połączenie lekkości, elastyczności i co najważniejsze, są to buty przeznaczone dla osób o uniwersalnym typie stopy. Buty współpracują ze stopą i poruszają się wraz z nią. Sięga po nie szeroka grupa biegaczy, gdyż technologie zastosowane to produkcji butów, sprawiają, że środkowa podeszwa dopasowuje się do stopy, jak również do indywidualnego stylu biegania.

System Dynamic Support

To właśnie zastosowany system Dynamic Support oraz niezwykle lekka i sprężysta pianka Lunarlon odpowiedzialne są za stabilizację oraz amortyzację podczas biegu. Natomiast idealnie zaprojektowany zapiętek i głębokie nacięcia w podeszwie zewnętrznej sprawiają, iż but idealnie pracuje ze stopą podczas biegu.

Technologia Flywire

Technologia Flywire to przede wszystkim cienkie, bezszwowo połączone pasy materiały oraz bardzo wytrzymałe włókna, które są skręcane jak najbardziej wytrzymale liny. Ułożenie tych elementów sprawia, iż eliminują one zbędne ruchy stopy w przedniej części buta, co zdecydowanie zapobiega otarciom. Buty pokryte są meshem, materiał ten pozwala na idealną wentylację. Dzięki użytym materiałom buty stają się jeszcze lżejsze od swoich poprzedników, ale również są bardziej wytrzymałe, dzięki wzmocnieniom użytym na cholewce buta.

Podeszwa zewnętrzna

Wstawki z Dularonu chronią przed wstrząsami i zapewniają sprężyste odbicia. Guma węglowa BRS 1000, została umieszczona miejscowo, co zapewnia dobrą przyczepność, jest też bardzo odporna na ścieranie. Poprzeczne głębokie nacięcia zapewniają stopie naturalny ruch podczas biegu.

Podeszwa środkowa

System Dynamic Support jest odpowiedzialny za idealną amortyzację i wsparcie dla stopy. Pianka Phylon chroni stopę przed wstrząsami. System amortyzacji Lunarlon nadaje odpowiedni kierunek przetaczania stopy.

Cholewka

Konstrukcja bezszwowa i pasy z syntetycznej mikrofibry zapewniają wsparcie dla stopy w odpowiednich miejscach. Mesh użyty na cholewce zapewnia optymalną wentylację, nawet podczas intensywnych treningów, ale również jest odporny na rożnego rodzaju urazy mechaniczne. Idealnie dopasowany zapiętek, sprawia, że but idealnie przylega do stopy.

Więcej o modzie na snikersik.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here