Perfekcyjna regulacja brwi dzięki kredce

Niektóre kobiety o modelowaniu brwi mogłyby rozmawiać godzinami. Kiedyś było modne wyskubywanie brwi w taki sposób, aby zostawić tylko cieniutkie paseczki. Dzisiaj odchodzi się od tej reguły i staramy się regulować je w taki sposób, aby zachować ich jak najbardziej naturalny kształt i oczywiście to bardzo dobrze, że moda poszła w tą stronę. Niektóre kobiety jednak bardzo mocno je zarysowują używając do tego pomad do brwi lub intensywnych kredek w kolorze, który bardzo do nich nie pasuje. Oczywiście wygląda to nieładnie nieatrakcyjnie i znacznie lepiej jest nic nie robić z brwiami, niż traktować je w tak ostentacyjny sposób.

Najlepsza kredka do brwi, jaką możemy znaleźć na rynku to oczywiście wybór dość niejednoznaczny. W drogeriach mamy mnóstwo produktów w cenach różnorodnych. Już za kilka złotych możemy znaleźć kredki, które świetnie zaspokoją nasze potrzeby oraz sprawią, że będziemy cieszyć się rezultatami. Najważniejsze co musimy wziąć pod uwagę to fakt, aby kredka była miękka i była w kolorze, który prawie idealnie oddaje stan naszych naturalnych wosków. Dobrze na porost włosów wpływa olej rycynowy, w który warto się zaopatrzyć w aptece. Jest on bardzo tani, a używanie go przez dłuższy czas sprawia, że nasze włoski mogą odrosnąć i będziemy cieszyć się ich większą ilością.

Zarysowanie brwi warto wykonywać na początku makijażu oka. Niektóre pani robią to jeszcze przed nałożeniem podkładu, a inne po jego nałożeniu możemy zrobić to w ten sposób. Nakładamy bazę na twarz lub krem, następnie podkład, potem nadajemy naszym brwiom kształt kredką czy pomadą. Niektóre panie używają też żeli do brwi, które utrwalają ich kształt.
Oczywiście niektórym może się to wydawać już zbyt czasochłonne może wydawać się, że jest z tym za dużo zabawy i oczywiście to zależy już od czyichś osobistych preferencji i upodobań. Warto dokonywać makijażu w taki sposób, żeby on się nam jak najbardziej podobał, żeby był jak najbardziej zbliżony do naszego naturalnego wyglądu, wydobywał naszą urodę, a nie sprawiał wrażenie, że jesteśmy przerysowane.

Ważny jest również odpowiedni tusz do rzęs. Obecnie stało się bardzo modne przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 lub innymi metodami. Kobiety jednak nie rezygnują z klasycznego, standardowego tuszu i mamy je w swoich kosmetyczkach i używamy ich. Odpowiednio wytuszowane rzęsy, świetnie wpływają na wygląd naszej twarzy. Niektóre panie właściwie używają tylko tego jednego produktu do makijażu, kompletnie odrzucając podkłady, pudry, czy inne kosmetyki. Dla innych bardzo ważne są cienie do powiek, które świetnie wydobywają kolor tęczówki oczywiście pod warunkiem że są odpowiednio dobrane. Cieni do powiek na rynku mamy mnóstwo. Możemy wybierać je w sklepach internetowych lub w drogeriach stacjonarnych. Oczywiście wiele zależy od tego, czy wolimy zobaczyć produkt na żywo, czy raczej nie będziemy się tym sugerować. Ważne jest czytanie opisu, jeśli kupujemy produkt przez internet. Ma to na pewno wiele zalet, które sobie cenimy, nie musimy przecież wychodzić z domu, żeby kupić to na czym nam zależy.

kosmetyka.edu.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here