Połączenie miasta i wsi jest możliwe

Społeczeństwo dzieli się na wielbicieli i wrogów dużych miast. Większość z nas, na jakimś etapie swojego życia, mieszkała w dużym mieście. Jedni ani myślą żegnać się z niekończącymi się możliwościami, a inni nie cierpią betonowych osiedli i zgiełku. Jednym pobyt na Mazurach kojarzy się z komarami i brakiem sanitariatów, a innym z rajem na ziemi. Każdy ma rację.

A co jeśli można mieć to i to? Jest takie miasto w Polsce, które łączy w sobie zalety miasta i wsi. Mowa tu o Białymstoku, stolicy województwa podlaskiego. Położone pomiędzy Parkami Narodowymi Narwiańskim, Białowieskim i Biebrzańskim jest idealnym miejscem do osiedlenia się zwłaszcza dla osób potrzebujących wolniejszego trybu życia, ale nadal nastawionych na rozwój zawodowy.

Dzięki inwestycjom poczynionym przez władze miasta, Białystok rozwija się prężnie. Obok firm o silnych fundamentach, powstają pełne nowych perspektyw startupy. Dojazd i powrót z pracy nie oznacza godzin spędzonych w korkach. Widokom z okna biura zwykle towarzyszą ciepłe kolory zieleni miejskiej. Lunch na mieście mogą śmiało zjeść nawet najbardziej marudni smakosze. A kiedy czujesz, że dość już masz trąbiących samochodów, wystarczy półgodziny, by wybrać się za miasto i obcować z soczystą naturą.

W odległości kilkudziesięciu kilometrów znajdują się Supraśl, Białowieża, Knyszyn czy Tykocin, pełno jest ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych. Podlasie może się pochwalić dużą ilością gospodarstw agroturystycznych, które oferują noclegi, naturalne produkty regionalne, rękodzieło i hodowle, np. alpak.

Ponadto, rynek nieruchomości tętni i w mieście powstają zarówno budynki mieszkalne, jak i inwestycyjne. Politechnika Białostocka kształci świetnych specjalistów, którzy nie zawsze chcą wyjeżdżać, co z kolei wpływa na perspektywę działalności gospodarczej w mieście. Zakup mieszkania to już impuls do przeprowadzki, a lokalu użytkowego w Białymstoku jest świetnym sposobem na ulokowania finansów. Jeśli jesteś zainteresowany, wystarczy wpisać nieruchomości na sprzedaż Białystok i zapoznać się z ofertami na stronie https://kazo.pl/bialystok.

Zobacz też aktualne ogłoszenia nieruchomości w Piotrkowie >>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here