prezenty dla geeka
fot. Pexels.com

Osoba, którą chcesz obdarować, jest geekiem w jakiejś dziedzinie? Znalezienie prezentu skrojonego pod specyficzne zainteresowania może być problematyczne, gdy nie wiemy o nich wiele. Jaki upominek wybrać dla fanatyka danego tematu?

Przeczytaj też: http://www.blondeworld.pl/kupujemy-prezent-swiateczny-dla-geeka-co-wybrac/

Prezenty dla geeka

Chcesz kupić prezent dla kompletnego geeka na święta lub urodziny? W tym artykule spróbujemy Cię odpowiednio zainspirować.

Wszystko zależy od dziedziny, którą interesuje się osoba obdarowywana. Są to najczęściej zainteresowania związane z technologią, kinem, komiksem lub science fiction. Warto nadmienić, że geeki do prawdziwi gadżeciarze, dlatego Twoje poszukiwania prezentów będą łatwiejsze, niż myślisz.

Jaki prezent wybrać?

Jeśli Twój bliski jest fanem świata komiksów, doskonałym prezentem dla niego będzie właśnie książeczka pełna obrazków i dialogów. Warto się upewnić, jaki rodzaj komiksów znajduje się w kręgu jego zainteresowań – Marvel, DC Comics, a może manga? Jeśli posiadasz dość duży budżet, możesz pokusić się o kolekcjonerskie wydanie danej pozycji, która będzie prawdziwym skarbem dla Twojego geeka.

Osoba, którą chcesz obdarować jest kinomanem? Masz duże pole do popisu. Kasowy sukces filmów takich jak Gwiezdne Wojny, Harry Potter czy Avengers przełożył się również na produkcję różnorodnych gadżetów filmowych. Figurki, klocki, gry, kubki, poduszki, notesy, ubrania – naprawdę jest w czym wybierać.

Szukasz prezentu dla programisty? Tutaj również nie musisz długo szukać. Bezpiecznym pomysłem na podarunek będzie gra komputerowa, która umili mu czas spędzony po pracy. Dobrym prezentem będą także gadżety związane z jego profesją. Technologia nieustannie się rozwija, dlatego programiści muszą na bieżąco się doszkalać. W ramach podarunku warto zainteresować się najnowszymi wydaniami programistycznych książek lub prenumeratą branżowego pisma. Jako prezent świetnie się sprawdzi również termiczny kubek, profesjonalna podkładka pod mysz czy poduszka korygująca postawę podczas długich godzin spędzonych przed komputerem.

Zobacz także: http://lapetit.pl/prezenty-ze-swiatecznych-przecen-gdzie-kupowac-taniej/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here