Przyrządzanie ryb słodkowodnych i morskich – zasady są banalnie proste. Najsmaczniejsza ryba, to ta złowiona przez nas, która w lekkiej panierce ląduje od razu na bardzo rozgrzany tłuszcz. Tak robili nasi dziadkowie i ojcowie. Nie trzeba tu wielkiej filozofii. Trochę soli, trochę pieprzu, jeżeli ktoś lubi skrapiamy rybę cytryną i co ważne, smażymy na rozgrzanym tłuszczu, tak aby ryba się ścięła. Na powietrzu, z wiejskim chlebem, przy silnym wietrze nic nie będzie lepiej smakowało. Ani kupiony rekin w sklepie rybnym, ani zamrożona meduza, ani zakupiona w sieciówkach ośmiornica. Świeża rybka z polskich rzek, prosto z patelni jest najsmaczniejsza na świecie.
Piasek na nerkach – objawy to wielki, bardzo wielki ból. Nikt nie lubi bólu, ale właśnie tym objawia się te schorzenie. Piekący ból przy oddawaniu moczu jest niestety zmorą u osób cierpiących na tę dolegliwość. Bardzo często chorują ludzie młodzi, w wieku 30–40 lat. Ogólnie problem dotyczy około 5% kobiet oraz 10% mężczyzn. Towarzyszyć temu mogą nudności, wymioty, bladość skóry, parcie na mocz i częste oddawanie go w małych ilościach, potocznie nazywany przez wszystkich krwiomoczem
.Alergia na nikiel to też nieciekawa sprawa, ale dosyć często występująca u osób z tą przypadłością. W miejscach gdzie nosimy biżuterię, czy łańcuszek, mogą wystąpić zaczerwienienia, a po pewnym czasie skóra prawdopodobnie pokryje się małymi pęcherzykami. Skóra podatna na alergie kontaktowe, gdy styka się z biżuterią ma taki niezbyt miły końcowy efekt.

parafia-internetowa.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here