W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, pojawiają się dodatkowe wydatki. Wypłata wciąż ta sama, a trzeba kupić prezenty bliskim i zorganizować Wigilię. Z pomocą przychodzi firma udzielająca pożyczek na korzystnych warunkach czyli Vivus.

Jak dostać pierwszą pożyczkę?
Pierwsza pożyczka w Vivus jest za darmo. Oznacza to, że biorąc określoną kwotę spłacamy tylko pożyczone pieniądze bez odsetek. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, którzy obawiają się chwilówek. Można wypróbować z określoną kwotą, bez żadnych ukrytych kosztów. Kolejne z pożyczek są już oprocentowane, ale wszystko zależy od tego jaką kwotę weźmiemy oraz na jaki czas.
Pożyczenie pieniędzy Vivus jest bardzo proste. Na stronie internetowej wybieramy kwotę i czas spłaty. Obok wyświetlają się koszty związane z kredytem. Czarno na białym, koszt prowizji, odsetek i suma całej pożyczki. Dalej wystarczy się zarejestrować i postępować zgodnie ze wskazówkami na stronie internetowej.

Czy jest się czego obawiać?
Wielu ludzi boi się ukrytych kosztów. Jednak w Vivus wszystkie informacje znajdziemy na stronie. W zakładce”pytania i odpowiedzi” znajdziemy wszystko to o co pytają klienci.
Ponadto w zakładce kontakt jest numer telefonu, adres mailowy oraz dostępna opcja czatu z konsultantem.

Bierzesz pożyczkę i zarabiasz. To możliwe?
Tak. Z Vivus wszystko jest możliwe. Oprócz ratowania domowego budżetu, firma wyciąga pomocną dłoń i pomaga w zarabianiu przez internet. Sposób jest prosty. W kręgu znajomych na pewno są ludzie, którzy również potrzebują dodatkowego zastrzyku pieniędzy. Wystarczy opowiedzieć jak działa firma i uzyskać zgodę na wysłanie zaproszenia. Od każdego poleconego członka firma płaci, aż 30 zł.
Nie pożyczaj pieniędzy od znajomych. Wejdź na stronę Vivus i wybierz taką kwotę, która pomoże przygotować Ci magiczne święta wśród bliskich. Bez ukrytych kosztów, bez zbędnych formalności. Vivus poleca się na święta.

http://www.lancuchludzi.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here