Wodoodporne tusze do rzęs na lato – propozycje do 50 zł

Wszystkie chcemy mieć długie, gęste, grube i ładnie podkręcone rzęsy. Dlatego często sięgamy po tusze do rzęs. Zdarza się sytuacje, w których ten zwykły nie wystarcza. Może się rozmazać w deszczowy dzień, nie sprawdzi się też na plaży czy na basenie. W takich chwilach lepiej sięgnąć po wodoodporny tusz do rzęs, który można stosować też na co dzień. Nie musimy się martwić, że wydamy na niego majątek, bez problemu znajdziemy taki poniżej 50 zł.

Wodoodporny tusz do rzęs Masterpiece, Max Factor

Tusz do rzęs Masterpiece optycznie zagęszcza i pogrubia rzęsy, które pięknie podkreślają oko. Wszystko to dzięki unikalnej szczoteczce nadającej objętość. Wodoodporna wersja ma te same właściwości, a przy tym jest znacznie trwalsza. Nie rozmazuje się ani nie obsypuje, nawet gdy dotykamy oka. Jest także odporna na warunki atmosferyczne.

Wodoodporny tusz do rzęs Volume Million Lashes, L’Oréal

Volume Million Lashes to jeden z najbardziej popularnych tuszy do rzęs. Jego unikalna formuła znakomicie wydłuża, pogrubia i zagęszcza rzęsy, a precyzyjna szczoteczka doskonale je rozdziela. Dzięki temu nie musimy się martwić, że będą one nieestetycznie sklejone. Ten niesamowity tusz kupimy również w wersji wodoodpornej.

Wodoodporny tusz do rzęs Twis Up the Volume, Bourjois

Wodoodporny tusz do rzęs oferuje również firma Bourjois. Maskara Twist Up the Volume jest wyposażony w dwustopniową szczoteczkę, której pozycji pozwalają osiągnąć odmienny efekt. Pierwsza zapewnia wydłużenie rzęs, a druga pomoże je pogrubić, zagęścić oraz zwìększyć objętość. Uzyskany efekt zależy od tego, w jaki sposób nałożymy tusz, więc bez problemu możemy go dopasować do naszych potrzeb. Możemy mieć też pewność, że maskara jest niezwykle trwała i nawet po kontakcie z wodą nasze rzęsy będą wyglądać doskonale.

Wodoodporny tusz do rzęs Lash Sensational, Maybelline

Tusz do rzęs Lash Sensation jest wyposażony w gęstą szczoteczkę o lekko zaokrąglonym kształcie, dzięki której możemy dotrzeć do najkrótszych rzęs. W ten sposób doķładnie oraz równomiernie rozprowadzamy maskarę, co sprawi, że zwiększymy objętość i uzyskamy efekt wachlarza rzęs. Wodoodporna wersja jest niezwykle trwała i odporna na kontakt z wilgocią. W dodatku ma lekką formułę, która nie obciąża rzęs i sprawia, że maskarę świetnie się nakłada.

Wodoodporny tusz do rzęs Big Volume Lash, Eveline

Marka Eveline oferuje pogrubiający tusz do rzęs Big Volume Lash o wodoodpornej formule. W jego składzie znajdziemy woski, które świetnie pogrubiają, a efekt zależy od ilości nałożonych warstw. Dzięki precyzyjnej szczoteczce świetnie rozdzielimy rzęsy, na których nie pojawią się żadne grudki. Maskara utrzymuje się przez cały dzień bez względu na warunki atmosferyczne.

Wodoodporne tusze do rzęs

Wodoodporne tusze do rzęs nie tylko są niezwykle trwałe i odporne na trudne warunki atmosferyczne, ale też mają wiele innych zalet.  Podobnie jak zwykłe maskary znakomicie wydłużają, pogrubiają i zagęszczają rzęsy. Natomiast wodoodporna formuła sprawia, że nie musimy martwić się o stan naszego makijażu w ciągu dnia. Tusz nie będzie się rozmazywać ani tworzyć nieestetycznych smug.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here