Baza do lakierów hybrydowych. Przegląd produktów 2w1

Lakiery hybrydowe cieszą się ogromną popularnością, szczególnie w okresie letnim. Ich fenomen polega na tym, że stanowią połączenie najlepszych cech lakieru oraz żelu w jednym produkcie. Przy ich zastosowaniu nie ingerujemy za bardzo w płytkę paznokcia, ale uzyskujemy przepiękny połysk oraz niezwykłą trwałość. Dobrze wykonany manicure hybrydowy utrzymuje się ok. 2-3 tygodni i nie musimy się martwić odpryskami. Jednak doskonały efekt uzyskamy, gdy zastosujemy odpowiednie produkty, czyli bazę, lakiery i wykończenie.

Baza i wykończenie lakieru hybrydowego

Do wykonania manicure hybrydowego nie wystarczy sam lakier, potrzebne nam też będą baza i lakier nawierzchniowy. Wszystkie te warstwy muszą zostać utwardzone w lampie UV. Tylko nałożenie niezbędnych produktów gwarantuje nam uzyskanie połysku, głębi koloru oraz wyjątkowej trwałości. Od pewnego czasu wiele kobiet sięga po produkty 2w1, które służą jako baza oraz wykończenie lakieru hybrydowego. Ich wybór pozwala zaoszczędzić pieniądze, ponieważ doskonale sprawdzają się pod lakierem gwarantując jego lepszą przyczepność oraz na wierzchu zapewniając wysoki połysk i trwałość.

Baza do lakierów hybrydowych 2w1 poniżej 15 zł

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z manicure hybrydowym nie muszą wydawać mnóstwa pieniędzy. W sklepach jest mnóstwo produktów poniżej 15 zł. Przedstawiamy Wam kilka z nich.

Największy europejski producent różnych rzeczy do paznokci, czyli Silcare oferuje base/top w cenie zaledwie kilku złotych. Jednak nie jest to produkt słabej jakości, gwarantuje trwały efekt, nakłada się szybko i prosto oraz nie wpływa negatywnie na płytkę paznokcia.

Kolejny tani produkt, który może służyć jako baza i wykończenie to baza&top Arco Iris. Daje znakomite rezultaty – nabłyszcza oraz uwydatnia głębie koloru. Produkt także ułatwia nakładanie lakieru oraz mocno przylega do płytki paznokcia.

Warto też przetestować Gel Polish Amazing Line, który doskonale się łączy z lakierami różnych topowych marek. Gwarantuje przetrwanie manicure hybrydowego 2-3 tygodnie oraz świetnie spełnia swoje funkcje: jako baza zapewnia przyczepność lakieru, a także chroni płytkę. Natomiast stosowany jako wykończenie nadaje połysk i utrwala kolor.

Polecane są też produkty firmy Isabellenails. Baza/top Amazing Line pozwala stworzyć “efekt syrenki”, dzięki iskrzeniu małych drobinek w niej zawartych, a Bling wykonana jest z doskonałej jakości niemieckich, importowanych składników.

Baza do lakierów hybrydowych. Przegląd produktów 2w1

Baza do lakierów hybrydowych 2w1 powyżej 15 zł

Na rynku znajdują się również produkty nieco droższe. Bardzo polecana jest nowość na polskim rynku, czyli baza/top marki Hyco o średniej konsystencji, która ułatwia nakładanie. Kolejną często wybieraną pozycją jest produkt 2w1 od Charbonne oraz produkty bardzo znanej marki Semilac.

Warto też zwrócić uwagę na całe zestawy, czyli produkt 2w1 i lakier hybrydowy lub bazę witaminową, lakier hybrydowy i bazę. Zestaw kosmetyków od jednego producenta gwarantuje nam najlepszy efekt, ponieważ zyskujemy pewność, że będą one ze sobą doskonale współgrały i rezultaty będą jeszcze lepsze.

Na rynku jest mnóstwo baz/topów do lakierów hybrydowych. Który ostatecznie wybierzemy to kwestia indywidualna. Warto brać pod uwagę kosmetyki od topowych producentów. Jednak na początku naszej przygody z manicure hybrydowym, lepiej zdecydować się na tańszy produkt.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here